شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
10.5میلیارد ریال کاهش هزینه و صرفه جویی در اجرای فعالیت های خط گرم استان یزد

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : در سال گذشته با احداث و تعویض افزون بر 31 هزار تجهیز شبکه در قالب سرویس و نگهداری سالانه ، از صرف هزینه 10.5 میلیارد ریالی جلوگیری شد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس عبدالحمید عباس شیاری در حاشیه بازدید از گروه خط گرم  با اشاره به اینکه در سال گذشته شش گروه خط گرم شرکت با کسر هزینه نیروی انسانی در قالب دستورکار سرویس و نگهداری 39 میلیارد ریال کار بر روی شبکه های استان را انجام داده اند ، افزود : در حال حاضر علاوه بر شش  گروه شرکت توزیع ؛  9 شرکت پیمانکاری خط گرم در استان فعال است که 7 شرکت پیمانکاری توان اجرای سطح یک  و دو خط گرم را داراست.

وی اضافه کرد : سه دستگاه خودروی جدید خط گرم در سال گذشته خریداری شده و با هزینه 10 میلیارد ریال برای تجهیز بالابر آن هزینه شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد : سالانه 600 کیلومتر از شبکه ها و تجهیزات برق به صورت برنامه ریزی شده در استان شستشو می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اضافه کرد : استان یزد جزء مناطق کویری و خشک و همواره در معرض گرد و خاک است که آلودگی ناشی از صنایع و ذرات ریزگرد ، نیاز به شستشوی تجهیزات برق را نسبت به دیگر استان ها دوچندان می کند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1912   |  تاریخ ارسال خبر :  1400/04/22 - 11 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 555

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد