شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
جشنواره مدیریت مصرف برق در دبستان سیدالشهدا برگزار شد

افزون بر 850 دانش آموز دبستان سید الشهداء در جشنواره پاییزه مدیریت مصرف برق با مفاهیم آموزشی بهینه سازی انرژی آشنا شدند.

به گزارش دفتر روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد مهندس محمد میرشمس  در حاشیه جشنواره پاییزه مدیریت انرژی در دبستان سیدالشهداء یزد  ، نقش حیاتی مدارس و  معلمين در فرهنگ سازي مديريت انرژی را  موثر دانست و متذکر شد : افزون بر 850 دانش آموز مقاطع مختلف دبستان در جشنواره  پاییزه مدیریت انرژی  ، مفاهیم مدیریت مصرف برق را آموختند.

وی با اشاره به اینکه آموزش طیف وسیعی از دانش آموزان در دبستان های بزرگ شهرستان یزد به صورت مستقیم  در چند بخش انجام خواهد گرفت ، اضافه کرد : دبستان سید الشهدا ،  نخستین مرکز آموزشی در شهرستان یزد است که طرح مدیر انرژی در خانه آغاز شد و در دیگر مدارس تا پایان سال تحصیلی برگزار می شود .

میرشمس آموزش در سنین کودکی و نوجوانی و اصلاح شیوه مصرف را حائز اهمیت عنوان کرد و گفت : برخی اقدامات با ابتکار اولیا مدرسه پیش از حضور کارشناسان و هنرمندان ما در مراکز آموزشی اجرا شده تا این آموزش ها بتواند به عنوان یک آموزش تکمیلی به فهم بهتر مطالب به کودکان و نوجوانان کمک نماید.

وی آموزش مفاهیم مدیریت مصرف به صورت نمایش فیلم و کارگروهی و شعرخوانی با حضور شخصیت عمو برقی در مدارس را یادآور شد و گفت : برخی اقدامات شامل :   نقاشی ، تشکیل گروه سرود ، تهیه روزنامه دیواری و انشا نویسی ، توسط اولیاء مدارس انجام خواهد گرفت.

مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مدیریت مصرف را عامل مهم و تاثیر گذار در کاهش آلاینده ها ، حامل های انرژی خواند و توصیه کرد: آموزش و پرورش با بستر سازی مناسب  در حوزه مدیریت مصرف به عنوان یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی می تواند نقش تاثیر گذاری داشته باشد.

 کد خبر : 1355   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 13838

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد