شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تشریح برنامه های دردست اقدام در حوزه اقتصاد مقاومتی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اعلام کرد:تکمیل و بهره برداری از 300 مگاوات نیروگاه تولید پراکنده کاهش تلفات انرژی ، اتمام عملیات برق رسانی تا ده خانوار و نصب کنتور هوشمند از مهم ترین پروژه های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدرضا صحتی در نشست استاندار و مدیران ارشد استان که در سالن اجتماعات پردیس دانشگاه یزد در مهریز برگزار شده بود ، در حاشیه این نشست بیان کرد: 220 میلیارد ریال در تهیه طرح های کاهش تلفات جدید ، 112 میلیارد ریال در طرح های کاهش تلفات از محل خاص و نصب و جابجایی بهینه خازن در مجموع به ظرفیت 48 مگاوار از برنامه های کاهش تلفات بوده است.

وی روند کاهش تلفات در شرکت توزیع را مطلوب بیان کرد و گفت : از پنج سال گذشته تا کنون رقم تلفات از 9.60 به رقم 7.25 رسیده است.

این مسئول عنوان کرد : 39 کیلومتر شبکه جدید از پست های فوق توزیع ، اصلاح 56 کیلومتر شبکه فشار متوسط ، 28 کیلومتر رینگ شبکه ، جابجایی 116 دستگاه ترانسفورماتور ، نصب 340 دستگاه ترانسفورماتور کوچک ، جایگزینی 4625 کیلومتر شبکه کابل خودنگهدار به جای سیم مسی و تعویض 14 هزار دستگاه کنتور مکانیکی معیوب در راستای اقتصادمقاومتی در دست اجرا است.

وی بیان کرد: در حوزه نصب کنتورهای هوشمند ، 720 دستگاه برای مشترکین کشاورزی ، 3970 دستگاه برای مشترکان صنعتی و 110 دستگاه کنتور برای مشترکین اداری و تجاری نصب شده است.

مهندس صحتی ، بررسی و تاییدو صودور مجوز 143 مگاوات نیروگاه، عقد قرارداد43 مگاوات خرید تضمینی برق ، بهره برداری از چندین نیروگاه تولیدپراکنده به ظرفیت 32 مگاوات و صدور پروانه 116 مگاوات مولد را از اقدامات حوزه تولید پراکنده بیان کرد.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزدتوسعه سیستم های فتوولتائیک از پنج کیلووات در سال 92 به 695.3 کیلووات در شش ماهه نخست امسال را به عنوان یکی از بخش های موثر در اقتصاد مقاومتی برشمرد.

 



مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1393   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4259

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد