شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
73 پروژه برق شهری و روستایی در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان يزد از بهره برداري 73 پروژه برق شهری و روستایی همزمان با سی و نهمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي در این استان خبر داد .

به گزارش دفتر روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد مهندس محمدرضا صحتي در آستانه چهلمین بهار انقلاب اسلامي اظهار داشت: اين طرحها در محورهای ‌ برق رسانی به مسکن اجتماعی شهری ، توسعه و احداث شهری و روستایی، ‌اصلاح و بهينه سازي شبكه هاي برق شهر و روستا و ‌تامين روشنايي شهرها و روستاها با اعتباري بالغ بر 149 هزار و ششصد و هفتاد و نه  ميليون ریال اجرا شده است.

وی با بيان اينكه بهره برداری از طرح های یادشده نقش مهمی در پایداری شبکه و توسعه خدمات رسانی به مشترکان دارد ، عنوان كرد: با اجراي 23 طرح توسعه و احداث شهري و روستايي افزون بر 26 هزار متر شبكه فشار متوسط و ضعیف ، 39 هزارمترشبكه فشارضعيف با كابل خودنگهدار و 839 دستگاه چراغ پر بازده به تجهيزات شبكه استان يزد افزوده خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان يزد اعلام كرد : در حوزه روشنايي، 22 پروژه با احداث بیش از 25 هزار متر شبکه فشار متوسط و فشار ضعیف با هزينه بالغ بر  24هزار وسیصد و پنجاه و چهار میلیون ريال به بهره برداري مي رسد.

وي با بيان اينكه 88 دستگاه پست هوايي به ظرفيت 6430 كيلوولت آمپر به تاسيسات موجود افزوده شده است،  اذعان كرد: شركت توزيع نيروي برق بر اساس رويكرد وزارت نيرو  فرهنگ سازی گسترده ای را برای  استفاده از انرژي هاي تجديد پذير آغاز کرده و با بهره گیری از فناوری های نوین ،  خدمات گسترده ای را به مردم دارالعباده یزد  ارائه می دهد.

مهندس صحتي ، بهره برداري از پروژه های بهینه سازی شهری و روستایی  در سطح استان را از ديگر طرح هاي ايام ا.. دهه فجر برشمرد و افزود : 28هزار 387  متر شبكه فشار متوسط و افزون بر  61هزار  متر شبكه فشار ضعيف، بهینه سازی  شده است.

مديرعامل شركت توزيع نيروي برق استان يزد پاسخگویی هوشمند به مشترکین برق در مرکز فوریتهای برق ، خدمات نوین نظیر قرائت ، بازدیدمحل و چاپ قبوض برق مصرفی در محل مشترکین با استفاده از فناوری های نوین و ثبت در سامانه اطلاعات مکانی را از خدمات سال های اخیر این شرکت برشمرد.

مهندس صحتي با بيان اينكه تعداد مشتركين برق استان يزد از 635 هزار مشترك فراتر رفته است تاكيد كرد: استفاده از شيوه هاي نوين مديريت شبكه براي استمرار انرژي الكتريكي و افزايش قابليت اطمينان شبكه ، فرهنگ سازي و اصلاح الگوي مصرف مشتركين، گسترش و توسعه خدمات الکترونیک از برنامه هاي استراتژيك اين شركت محسوب مي شود.

وی متوسط میزان خاموشی اعمال شده به مشترکین استان یزد در سال گذشته را 88 دقیقه و تلفات انرژی در شبکه های توزیع را 7.47 درصد در سال جاری اعلام کرد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1397   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4530

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد