شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مدیرعامل نمایشگاه برق امسال را نشان توانمند شدن ایران در تولید لوازم الکتریکی دانست

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بازدید از نمایشگاه برق گفت: حضور پر شور سازندگان تجهیزات برق داخلی ، نشانه توانمند شدن ایران در تولید لوازم الکتریکی است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محمدرضا صحتی در بازدید از نمایشگاه برق و الکترونیک که در چهلمین فجر انقلاب اسلامی در محل دائمی نمایشگاههای یزد برگزار شده است ،  با امید بخش توصیف کردن فضای نمایشگاه امسال نسبت به سال های گذشته گفت: حضور پر شور سازندگان، قطعه سازان و تولیدکنندگان تجهیزات برق داخلی ، نشانه توانمند شدن ایران در تولید لوازم الکتریکی است.

وی با اشاره به توانمندسازی صنعت برق در ساخت تجهیزات برقی به خصوص در سال های اخیر متذکر شد: خودکفایی ما در ساخت تجهیزات و تابلوهای برق ، رشد چشمگیر کشور در ساخت تابلوهای هوشمند ، نشانه از دانش فنی و تخصصی کارشناسان ایرانی است.

مهندس صحتی حضور شرکت های یزدی در نمایشگاه به خصوص در تولید تابلوهای برق پروژه های پتروشیمی و نیروگاهی را باعث افتخار دانست .

این مسئول ،   ارتباط صنعت برق با شرکت های دانش بنیان و دانشگاه را ضروری دانست و افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان یزد امسال با هدف پاسخگویی به سئوالات مشترکین برق در خصوص نحوه اجرای سامانه فتوولتائیک در منازل، مدیریت مصرف برق و به نمایش گذاشتن قابلیت های خود در این نمایشگاه حاضر شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد بازسازی آشکارسازهای خطا  و با قابلیت اتوماسیون کردن در شبکه،  بر اساس دانش فنی کارشناسان یزدی و فناوری روز را متذکر و یاد آور شد: در پنج ساله اخیر اقدامات بسیار مطلوبی در حوزه کاهش تلفات ، مدیریت مصرف برق ، کاهش خاموشی و توسعه خدمات الکترونیک در حال انجام است.

 کد خبر : 1398   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/11 - 53 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5133

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد