شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
کسب جایگاه نخست در ممیزی سال گذشته شرکت توانیر در سه بخش اداری

معاون منابع انسانی شرکت توانیر در یزد ، گفت : شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در بین شرکت های توزیع برق سراسر کشور در ارزیابی سه بخش ، جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است.

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس کرم رضایی در نشست هم اندیشی مدیران و کارکنان این شرکت در حوزه منابع انسانی و تحقیقات ، گفت : در ممیزی سال گذشته و درگزارش مقایسه ای شرکت ها ، در بخش منابع انسانی و فاوا  شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در صدر شرکت های کشور قرار گرفته است.

این مسئول تاکید کرد :رویکرد ما برای پست هایی که نیاز به تجربه دارند ، بهره گیری از نیروهای شرکتی و تبدیل وضعیت آن ها و در پست هایی که نیازمند علوم دانشگاهی است و  جذب نیرو از طریق آزمون و مصاحبه در صورت نیاز توانیر به استخدام نیرو خواهد بود.

وی بیان کرد: ارتقاء امنیت سیستم ا و داده ها ، اجرای کامل سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ، رفع نواقص در ارتباطات شبکه فیبر نوری ، حفظ اطلاعات در برابر حملات سایبری و ایجاد زیر ساخت فناوری با توانمندی نیروی انسانی به عنوان انتظارات توانیر از دفتر فناوری اطاعات و آمار است.

رضایی ، ارتقاء معیشت همکاران و افزایش کرامت آنان را با اهمیت خواند و خاطرنشان کرد : در بخش درمان انتظار داریم پرداخت به موقع حق بیمه ها انجام شده و انتخاب بیمه مناسب در سطح شرکت ها مدنظر قرار گیرد.

وی خودارزیابی داخلی ، احصا زمینه های بهبود ومشارکت جدی در ارزیابی شهید رجایی با تکمیل مستندات ، در حوزه  توسعه مدیریت و تحول اداری را مهم خواند و گفت : برای اجرایی کردن شاخص های سند بهر وری ابلاغی، اهتمام برای حرکت در مسیر نقشه راه صنعت برق الزامی است.

این مسئول ، اظهار کرد : در حوزه تحقیقات و توسعه فناوری ، فرایند عقد قرارداد پروژه های تحقیقاتی کاهش یافته و صورت وضعیت برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت  پروژه های تحقیقاتی در اولویت قرار دارد.

معاون منابع انسانی شرکت توانیر ، به روز رسانی بانک اطلاعات نیروی انسانی و توانمندسازی آنان از طریق آموزش مستمر را مورد تاکید قرار داد.

در این نشست هم اندیشی مدیران رفاه و کارکنان ، توسعه و تحول اداری ، طبقه بندی مشاغل و تشکیلات ، تحقیقات و آموزش عملکرد خود را بیان کردند.

پیش از این سخنان ، مهندس محمدرضا صحتی ، مدیرعامل و مهندس آرش نواب ، معاون برنامه ریزی و نظارت به تشریح کلیاتی از عملکرد شرکت توزیع در سال های اخیر پرداختند.

مهندس کرم رضایی و هیات همراه ، از مرکز فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد هم بازدید کردند.

 کد خبر : 1403   |  تاریخ ارسال خبر :  1396/11/21 - 20 : 02 قبل از ظهر
گروه خبری: با مسئولان   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5080

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد