شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تاکید مدیرعامل بر استفاده از توانمندی و تجربه پیشکسوتان صنعت برق

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : استفاده از توانمندی و تجربه  پیشکسوتان صنعت برق مهم و گره گشا است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدرضا صحتی در دیدار با مهندس سیدتقی طباطبایی ، مدیرعامل سابق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در دهه 70 ، استفاده از توانمندی و تجربه  پیشکسوتان صنعت برق را مهم دانست و گفت : در حال حاضر با بهره گیری از دانش و تکنولوژی جدید در حوزه نگهداری شبکه توانسته ایم ، متوسط میزان خاموشی به هر مشترک در سال را به یک دهم کشوری برسانیم.

مهندس صحتی ارتقاء بخش های مختلف بهره برداری و ایجاد واحد پشتیبانی فنی را از اقدامات سال های اخیر عنوان کرد و گفت: پایداری شبکه های برق ، افزایش رضایت مندی مردم و کاهش خاموشی ؛ سه هدف مهم شرکت توزیع نیروی برق استان یزد است.

این مسئول در بخش دیگری از سخنانش در این دیدار ، بهره مندی از تجربه پیشکسوتان صنعت برق در پیشبرد اهداف کلان را لازم دانست و افزود: ارتباط مستمر پیشکسوتان با شاغلین صنعت برق می تواند در بهبود فرآیندها و ارتقاء تجارب علمی کارکنان نقش حیاتی و مثمرثمر داشته باشد.

وی داشتن توانمندی بازنشستگان و کسب تجربه آنان در صنعت برق را گره گشا دانست و اظهار امیدواری کرد : صنعت برق با داشتن ظرفیت قوی و توانمند کارشناسان مجرب و بومی استان ، روز به روز ارتقاء یابد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اذعان کرد : خوشبختانه در سال های اخیر و به همت کانون بازنشستگان صنعت برق ، مشکلات صاحبان کسوت در این مجموعه به خوبی منعکس و به سرعت برطرف شده است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1424   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/01/19 - 05 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: فروردین 97   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2933

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد