شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
افزون بر 22 میلیارد و 500 میلیون ریال پاداش مشارکت در طرح های کاهش پیک استان یزد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اعلام کرد:در طرح کاهش پیک بار  تابستان ،  افزون بر 22 میلیارد و 500 میلیون ریال پاداش مشارکت به صنایع و کشاورزان استان اختصاص یافت.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدرضا صحتی در همایش تجلیل از صنایع همکار در کاهش پیک بار ، از اختصاص افزون بر 22 میلیارد و 500 میلیون ریال پاداش مشارکت به صنایع و کشاورزان خبر داد و گفت : 61 مشترک صنعتی با کاهش 57 مگاوات در طرح ذخیره عملیاتی و 117 مشترک صنعتی دیگر با 55 مگاوات کاهش مصرف در طرح های مدیریت مصرف مشارکت کرده اند.

وی اختصاص شش میلیارد و 836 میلیون ریال پاداش به صنایع مشارکت کننده در طرح ذخیره عملیاتی و یک میلیارد و 148 میلیون ریال به مشترکین همکار در طرح تعطیلات و تعمیرات را متذکر شد.

این مسئول در صنعت برق به مشارکت 38 واحد صنعتی دیگر در کاهش 41 مگاواتی مصرف با به کار بردن دیزل ژنراتور در ساعات پیک بار اشاره کرد و پرداخت 585 میلیون 667 هزار ریال به آنان را یادآور شد.

وی به کسب رتبه دوم کاهش پیک بار در بین شرکت های توزیع برق سراسر کشور اشاره داشت و آن را نشان از مشارکت خوب 645 هزار مشترک دارالعباده خواند و گفت : 1156 مشترک کشاورزی با مشارکت خود توانستند 55 مگاوات در کاهش پیک بار موثر باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، خاطرنشان کرد : پیک بار سال گذشته بخش توزیع 817 مگاوات بود که امیدواریم با همکاری همه مشترکین این رقم حفظ یا کاهش یابد.

مهندس محمدمیرشمس ، مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد هم در سخنان با بیان راهکارهای مدیریت انرژی در بخش صنایع ، شرایط مشارکت در طرح های کاهش پیک بار سال جدید را تبیین کرد.

 کد خبر : 1436   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/02/05 - 48 : 01 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5542

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد