شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
آیین تجلیل از کارمندان و کارگران نمونه برق برگزار شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  در آیین تجلیل از کارمندان و کارگران نمونه گفت : تلاش در حفظ پايداري و تداوم برق در تمام ساعات شبانه روز با كمترين افت ولتاز، نوسان و قطعي وظیفه همه تلاشگران صنعت برق است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدرضا صحتی در جمع کارکنان و کارگران ، برق را  لازمه زندگی و صنعت برق را فراهم کننده این نعمت ارزشمند امروزی  بیان داشت و گفت :  امروز علاوه بر آب که مایه حیات بشر است ، برای بسیاری از مشترکین آپارتمان نشین ،  بدون برق این مایه حیات بخش انسان هم قابل استفاده نیست. .

 وی اذعان به اینکه زندگی اجتماعی مردم تقریبا در قطع برق متوقف می شود، خاطرنشان کرد : تلاش در حفظ پايداري و تداوم برق در تمام ساعات شبانه روز با كمترين افت ولتاز، نوسان و قطعي ،‌همراه با خدمات پس از فروش وظیفه تلاشگران این عرصه است.

مهندس صحتی تاکید کرد :  با رشد ساير تكنولوژي ها و مجازي شدن بسياري از  فعاليتها ، صنعت برق نيز  نیازمند بروز شدن است و جلب رضايت مردم هم در این راستا،  اهمیت ویژه ای دارد.

وی به  بیش از 640 هزار مشترک استان و جایگاه ممتاز شرکت در ارزیابی های مختلف اشاره کرد و گفت : با استفاده  از خط گرم، اتوماسیون شبکه و تجهیزات، پایش وضعیت هوا و انجام اقدامات پیشگیرانه ،انجام عملیات مستمر سرویس و نگهداری ، انجام مانورهای ضربتی بحران و پاسخگویی شبانه روزی به تماس ها قدم های شایسته ای در کاهش خاموشی مردم برداشته شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، کاهش میزان خاموشی به یک دهم میانگین کشوری یعنی 80 دقیقه در سال به ازای هر مشترک را دلیل بر این مدعا دانست.

مهندس صحتی در بخش دوم سخنان خود ،  مهمترين ويژگي هاي يك كارمند نمونه  را خدمت به مردم با اخلاق خوب ، پذيرش مسئوليت ، نظم و ترتیب ، امانت داري و پی‌گیری و تلاش براي انجام كار همراه با ارائه پيشنهاد وايده نو ، خلاقانه وعملي بیان کرد.

شایان ذکر است  از 83 نفر از کارمندان و کارگران نمونه ، بعد اجرای برنامه های هنری  تجلیل شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1438   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/02/16 - 33 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4971

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد