شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
نشست هم اندیشی مدیران صنعت برق استان برای گذر از پیک بار سال 97

اقدامات ، چالش ها و پیشنهادهای راهبری برای گذر از پیک بار سال 1397 با حضور مدیران و کارشناسانی از  شرکت های توزیع برق و برق منطقه ای استان یزد بررسی شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدرضا صحتی در نشست مشترک با مدیران برق منطقه ای برای گذر از پیک بار امسال که به میزبانی این شرکت برگزار شده بود ، بیان کرد : در حال حاضر پست های فوق توزیع چرخاب، پست سیار بردیا به بهره برداری رسیده اند و پست باستان تا نیمه خرداد ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید .

وی به احداث 2200 متر شبکه دو مداره هوایی و 150 متر شبکه دو داره زمینی برای بهره برداری از پست سیار بردیا برای کاهش بار دیگر پست های فوق توزیع منطقه صدوق و میبد خبر داد و متذکر شد : خروجی های  شماره  یک  تا چهار پست  بردیا در حال حاضر بارگیری شده و حدود  11 مگاوات  در ساعات پیک اردیبهشت ماه از پست صدوق تعدیل بار انجام شده است.

 این مسئول در صنعت برق اظهار کرد :   بخشی از بار فیدر 17 جهان آباد میبد  مربوط به شرکت کاشی ارگ به پست سیار بردیا منتقل خواهد شد.

مهندس صحتی احداث 8 خروجی فشار متوسط پست چرخاب و بارگیری از 6 خروجی آن را مورد اشاره قرار داد و افزود : در حال حاضر با بهره برداری از پست چرخاب ،تعدیل بار حدود 12 مگاوات از پست های شهرک صنعتی و دروازه قرآن  صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد :  با  بهره برداری کامل از این پست ؛  بار پست های  شهرک فولاد  و صدوق نیز کاهش خواهد یافت.

 

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1439   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/02/16 - 36 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5398

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد