شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
برگزاری دومین همایش ملی پایگاه‌های بسیج دانش‌بنیان توانیر در یزد

دومین همایش ملی نقش پایگاه‌های بسیج دانش‌بنیان در دستیابی به اهداف صنعت برق به میزبانی صنعت برق استان یزد برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، دومین همایش ملی نقش پایگاه‌های بسیج دانش‌بنیان در دستیابی به اهداف صنعت برق با حضور، رییس سازمان بسیج اصناف کشور،«سیدزمان حسینی» معاون هماهنگی و انتقال شرکت توانیر،سردار«فتح الله جمیری» فرمانده سپاه الغدیر و فرماندهان پایگاه‌های بسیج توانیر کشور در یزد برگزار شد.

در این همایش ملی ، حجت الاسلام و المسلمین «سیدمحمدکاظم مدرسی» نقش پایگاه‌های بسیج بنیان در دستیابی به اهداف صنعت برق که به میزبانی استان یزد برگزار شد، با اشاره به دستاوردهای صنعت برق از آغاز پیروزی انقلاب تاکنون،‌اظهار کرد: فعالین حوزه برق تلاشگران جهادی هستند که فعالیت آنها اجتناب ناپذیر است.

وی با بیان این‌که انسان برای رسیدن به کمال به دو بال «ایمان به خدا» و «خدمت‌رسانی به دیگران» نیاز دارد، افزود: میزان خدمت رسانی به مردم معیار تشخیص عقل و ایمان انسان‌های مومن است.

امام جمعه بخش مرکزی عدم تکریم ارباب الرجوع در برخی از ادارات را یکی از نقاط ضعف نظام اداری دانست و گفت: امروز برق در زندگی مردم از آب هم حساس‌تر است.

حجت الاسلام مدرسی برخورداری از نعمت آب را مستلزم وجود انرژی برق عنوان کرد و ادامه داد: خوشبختانه شرکت توانیر از جمله نهادهایی است که درصد بالایی از رضایت عمومی را به خود جلب کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود آمیختگی دین با کار و علم را یکی از راهکارهای رسیدن به اهداف عالی کشور و صنعت برق دانست و بیان کرد: غلبه گفتمان دینی می‌تواند جامعه را برای حرکت به سمت تعالی هدایت کند.

این مقام مسئول غلبه گفتمان دینی و انقلابی را مهمترین رسالت بسیج در ادارات دانست و خاطرنشان کرد: فرهنگ مقاومت که یکی از ملاک‌های اجرایی بسیج است باید در اداران نهادینه شود.

سردار«فتح الله جمیری» نیز به عنوان یکی از سخنرانان با اشاره به اقدامات تخصصی بسیج، اظهار کرد‌: حضور بسیج در تمام عرصه‌های خدمتگذاری نقش مهمی در توسعه کشور ایفا می‌کند.

وی انتقال فرهنگ بسیجی به دیگر نقاط کشور را از دیگر ویژگی‌های بسیج دانست و افزود: امروز بسیج در عراق، سوریه،‌ یمن و دیگر کشورهای جهان ایجاد و سازمان‌دهی شده است.

فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: هیچ نهادی به اندازه بسیج نمی‌تواند در راستای تحقق فرهنگ اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی نقش آفرینی کند.

جمیری در ادامه با بیان این‌که بسیج در تمام امور خدمت رسان مردم است، تصریح کرد: فرماندهان و مسئولان بسیج، خودشان باید در راستای خدمت به مردم پیشرو باشند.

این مقام مسئول خدمتگذاری بی‌منت به مردم از جمله مهمترین ویژگی مسئولان بسیجی در نظام جمهوری اسلامی ایران است،‌ گفت: مسئولان نظام به واسطه بسیجی بودن به خدمتگذاری افتخار می‌کنند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1441   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/02/23 - 28 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4339

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد