شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مانور آمادگی مقابله با بحران در محدوده امور برق یک یزد اجرا شد

مدیر اجرایی مانور بحران در محدوده امور برق یک گفت :با افزایش سطح مقطع شبکه تلفات خط کاهش یافته و امکان انتقال بخشی از بار فیدر 3 شرق یزد به فیدر 10 فراهم می شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدفراتی در مانور آمادگی مقابله با بحران امور برق یک یزد که در میدان کشاورز حدفاصل بلوارنواب شمالی تا محدوده خلدبرین و اطراف برگزار شده بود ، از اجرای مانور به کمک  8 گروه از برق شهرستان یزد و چهارگروه از برق نواحی خبر داد و گفت :  با افزایش سطح مقطع شبکه تلفات خط کاهش یافته و امکان انتقال بخشی از بار فیدر 3 شرق یزد به فیدر 10 فراهم می شود.

وی اضافه کرد : مهندسی مجدد شیکه برای کاهش تلفات و افزایش هماهنگی میان واحدهای مستقل در بحران های احتمالی به همراه تعویض تیرو مقره های فرسوده خط فشار متوسط از اهداف این مانور بوده است.

مهندس فراتی ، تعویض دو اصله پایه بتونی فرسوده ، احداث 300 متر شبکه فشار متوسط و تبدیل 713 متر شبکه فشار متوسط مقطع 35 به سطح مقطع 120 در این مانور را متذکر شد.

وی در بخش دوم سخنان خود به اهمیت کاهش خاموشی اشاره کرد و گفت: یکی از وظایف خادمین مردم در صنعت برق ، آموزش و فرهنگ سازی مردم برای بهینه سازی مصرف برق است که به موازات دیگر فعالیت ها باید انجام شود.

مدیردیسپاچینگ و فوریت های برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، کاهش نزولات جوی و تاثیر آن در کاهش تولید نیروهای برق آبی را یادآور شد و تاکید کرد: مشارکت همگانی شهروندان در کاهش مصرف ، ضامن پایداری انرژی در پیک بار تابستان است.

مهندس ناصر درجو ، مدیر امور برق یک یزد هم در سخنانی از تقسیم کار مناسب گروه های اجرایی در این مانور و برنامه ریزی برای اجرای مانور در بازه زمانی چهار ساعت خبر داد و گفت : همکاری همزمان امورهای سه گانه و مدیریت های برق شهرستان میبد ، اردکان ، تفت ، مهریز و نیز از نکات بارز این مانور بوده است.

وی افزود: امور خدمات فنی با همراهی گروه خط گرم با استقرار دیزل ژنراتور و پست توزیع سیار ، برق مشترکین محدوده مانور را تامین و  فعالیت های واحدهای تجاری بدون اختلال در زمان اجرای مانور ادامه یافت.

 کد خبر : 1443   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/02/25 - 44 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5392

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد