شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، دستگاه برترحامی حقوق مصرف کنندگان

 

 

باحضورمعاون وزیر صنعت ، معدن ، تجارت ، استاندار و مسئولین استانی ، از شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به عنوان دستگاه‌ اجرایی برتر حامی حقوق مصرف کننده معرفی شد.

 

 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، علیرضا باقری ، مدیر دفتر روابط عمومی این شرکت با اعلام خبر کسب رتبه برتر دستگاه‌ اجرایی حامی حقوق مصرف کننده ، افزود: اطلاع رسانی مناسب به مشترکین برق ، ارائه خدمات مطلوب به مراجعین ، نظرسنجی از مراجعه کنندگان ، رسیدگی به شکایات و آموزش ، فرهنگ سازي و برنامه ريزي در راستاي تكريم ارباب رجوع در سازمان از شاخص های اصلی ارزیابی معاون امور اقتصادي و توسعه استانداری یزد بوده است.

 

 

وی استفاده از بیلبوردها و ظرفیت تبلیغات محیطی شهری ، اطلاع رسانی و ارائه خدمات از طریق دفاتر پیشخوان دولت ، بهره گیری از دو سامانه 121 و 1521 در خدمات مطلوب به مشترکین و استقرار میر خدمت را از اقدامات موثر در  کسب حداکثری امتیاز بخش اطلاع رسانی بیان کرد.

 

 

باقری استقرار صدای مردم و CRM ، سامانه اندرویدی همراه برق و  ارائه افزون بر 80 درصد خدمات به دفاتر پیشخوان در به عنوان اقدامات شاخص در حوزه خدمات به مراجعه کنندگان و وجود بخش نظرسنجی در سامانه  CRM ، تحلیل افکارسنجی سالیانه و گزارش ماهیانه نظرسنجی ها به عنوان  کار شاخص در حوزه  نظر سنجی از مشترکین را متذکر شد .

 

 

وی درخصوص کسب امتیاز در شاخص رسیدگی به شکایات اظهار کرد: استقرار واحد رسیدگی به شکایات و اختصاص یک کارشناس به این موضوع ، بازرسی های سرزده و تهیه گزارش  از مدیریت های برق  به همراه تحلیل نظرات و ارائه راههای بهبود از فعالیت های شاخص در این بخش به شمار می رود.

 

 

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برگزاری نشست ها و دوره های آموزشی مهارت های اخلاقی و اخلاق اداری ویژه مدیران و کارکنان ، تدوین منشور اخلاقی سازمانی و اجرای دستورالعمل تکریم ارباب رجوع را از برنامه های این شرکت در حوزه آموزش ، فرهنگ سازي و برنامه ريزي تكريم ارباب رجوع در سازمان برشمرد.

 

 

شایان ذکر است ،  مهندس محمدرضا صحتی ، مدیرعامل در پنجمین جشنواره تجلیل از بنگاه‌های اقتصادی برتر استان لوح تقدیر  دستگاه‌های اجرایی برتر در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان را از معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت دریافت کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1444   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/02/25 - 40 : 15 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 6166

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد