شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
سومین کنفرانس تجارب برتر بخش اداری برگزار شد

باحضوری شماری از مدیران و کارشناسان اداری استان یزد ، سومین کنفرانس تجارب برتر مدیریت انرژی در بخش اداری برگزار و از برترین ها تجلیل شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محمدمیرشمس در سومین  کنفرانس تجارب برتر در بخش اداری، یزد را الگویی برای مدیریت مصرف برق در سطح کشور توصیف کرد و اذعان داشت: مدیریت مصرف یک انتخاب برای کشور نیست بلکه یک ضرورت است و تمرکز بر اجرای آن ، امنیت تامین انرژی و پایداری شبکه در صنعت برق را تضمین می کند.

وی افزود: این وظیفه خطیر فقط به عهده صنعت برق نیست و دیگر سازمان ها نیز با خرید لوازم پر بازده انرژی ، به کار بردن شیوه های نوین بهینه سازی مصرف و استفاده از نور طبیعی روز  به جای روشن کردن چراغ و آموزش کارکنان برای مدیریت انرژی می توانند نقش آفرین باشند.

میرشمس با اشاره به این موضوع که صنعت برق با توجه به محدودیت های گسترده در بخش انتقال ، تولید و توزیع، بدون اعمال سیاست های مدیریت مصرف امکان گذر از پیک بار را ندارد ،  خاطر نشان کرد:متاسفانه پیک بار کشور از رقم 55 هزار مگاوات  عبور کرده، در استان یزد و در بخش توزیع پیک 844 مگاوات به ثبت رسیده  و این موضوع نیاز  ما برای مشارکت جدی همه بخش  ها را دوچندان کرده است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  تنظیم دمای مناسب محیط با استفاده از ترمستات ، بهره گیری از لامپ های فوق کم مصرف در مصارف روشنایی ، خاموش کردن سیستم های سرمایشی پس از پایان وقت اداری و جلوگیری از مصرف وسایل در حالت آماده به کار را به عنوان اقدامات عملی در کاهش مصارف ادارات بیان کرد.

شایان ذکر است در سومین کنفرانس تجارب برتر در بخش اداری ، تجارب ادارات مختلف ارائه و از برترین ها تجلیل شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1468   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/04/11 - 18 : 01 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4109

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد