شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با پژوهشگاه نیرو تفاهم نامه همکاری امضا کرد

با امضای تفاهم نامه همکاری میان شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با پژوهشگاه نیرو ، آزمون نمونه ای تجهیزات با سرعت بیشتر و مدت زمان کمتر انجام ی شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمد شیبانی ، مدیر امور مهندسی و نظارت این شرکت با اشاره به امضای تفاهم نامه همکاری میان شرکت توزیع نیروی برق با پژوهشگاه نیرو ، افزود: از این پس آزمون نمونه ای کلیه تجهیزات شبکه توزیع با سرعت بیشتری و صرف زمان کمتر از قبل  صورت خواهد گرفت.

وی مدیریت هزینه را از دیگر مزیت های آزمون نمونه ای تجهیزات در چارچوب تفاهم نامه برشمرد و بیان کرد: آزمون نمونه ای، برای کلیه تجهیزات مورد استفاده  در شبکه های توزیع برای اطمینان از کیفیت ، استاندارد و سلامت محصول به پژوهشگاه ارسال می شود.

او  یادآور  شد : در صنعت توزیع برق ،  تست نمونه ای بر روی تجهیزاتی شامل :  یراق آلات و ایزولاتورهای شبکه ، سیم و کابل ، انواع قطع کننده ها ، تجهیزات  حفاظتی و نگهدانده ، ترانسفورماتور و پست ها ،لوازم اندازه گیری و بسیاری از اقلام  دیگر انجام می شود.  

مهندس شیبانی ،متذکر شد : کیفیت تجهیزات با توجه به  شرایط آب و هوایی و اقلیمی  استان یزد ، سطح بار شبکه ها و اختلاف دمایی زیاد تابستان و زمستان از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مدیر امور مهندسی و نظارت شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، با مهم برشمردن استفاده از محصولات استاندارد و با کیفیت در اجرای طرح ها ، تاکید کرد : برای کاهش هزینه های اضافی بعد از بهره برداری یک شبکه و افزایش پایداری و کاهش خاموشی ، کیفیت تجهیزات ، یک اصل مهم و اجتناب ناپذیر در صنعت برق محسوب می شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1475   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/04/20 - 14 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4930

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد