شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مدیرعامل با خانواده سه شهید دفاع مقدس دیدار کرد

همزمان با هفته دفاع مقدس و دهه دوم عزاداری سالار شهیدان ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق با خانواده سه شهید دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مهندس محمدرضا صحتی با حضور در منزل شهیدان محمدجواد بیکی ، عباس پور دهقان و علی اکبر کوروش فر با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد.

 وی با محکوم کردن حادثه اخیر اهواز و شهادت چندتن از هموطنان ما ، پاسداشت خون شهیدان و خدمت به خانواده شهدا را یک وظیفه و توفیق الهی خواند و گفت : مردم ایران ، شهدا ، ایثارگران و جانبازان را به عنوان سرمایه های معنوی انقلاب و دلجویی از آنان را ادای دین به ارزش ها می دانند.

مهندس صحتی لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه با الگو گرفتن از قیام سیدالشهداء را ضروری خواند و اظهار داشت : نشر ارزش های معنوی و اخلاقی شهدای دوران دفاع مقدس و اشاعه فرهنگ مبارزه با استکبار که برگرفته از قیام عاشورا است ، در زندگی نسل بعد از جنگ تاثیر بسزایی دارد.

این مسئول در صنعت برق ، خدمت رسانی به مردم نمونه عملی اظهار ارادت به شهدا و پاسداشت خون آن عزیزان دانست و افزود: خانواده بزرگ صنعت برق در استان با اولویت قرار دادن رضایت مندی مردم  در کارها ، برای بهبود فعالیت های خود اقدامات ویژه ای را در سالیان اخیر انجام داده اند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد دیدار با خانواده شهدا را یک وظیفه عنوان و از خانواده این عزیزان با اهداء لوح  از صبر و شکیبانی آنان قدردانی کرد.

 

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1521   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/07/07 - 04 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2048

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد