شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
دیدار شماری از مدیران استان از خانه سالمندان آزادشهر

شماری از مدیران استانی در یک اقدام ارزشمند به مناسبت روز سالمندان از خانه سالمندان آزادشهر بازدید و از نزدیک با افراد تحت پوشش این مرکز دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، عصر روز دوشنبه هشتم مهرماه به مناسبت روز جهانی سالمندان ، مدیرعامل این شرکت به همراه شماری از مدیران استانی  با حضور در خانه سالمندان آزادشهر  از بخش های نگهداری سالمندان مرد و زن بازدید کرد و با برخی از آنان دیدار و گفتگو کرد.

مهندس محمدرضا صحتی ضمن تبریک روز جهانی سالمندان و ابراز خرسندی از ملاقات با این  عزیزان  با اهداء شاخه گل از آنان دلجویی کرد.

وی همچنین با قدردانی از کارکنان شاغل در این مراکز ، از خدمات و زحمات همه آنان که برای حفظ حرمت و کرامت انسانی پدران و مادران تلاش می کنند ت، قدیر و تشکر نمود.

در این بازدید مدیر کل بهزیستی  استان یزد نیز گزارشی از روند فعالیت های بهزیستی استان و بوی‍‍ژه مراکز نگهداری سالمندان ارائه کرد.

گفتنی است در این بازدید پر از احساس و معنوی ، معاون سیاسی امنیتی استانداری یزد ، برخی مدیران ادارات ، کارشناسان و مردمان خیرخواه دارالعباده  حضور داشتند.

سهیلا حاجی میرزایی به نمایندگی از بانوان شرکت توزیع نیروی برق استان نیز ضمن دلجویی از سالمندان کم توان مرکز آزادشهر  با آنان گفتگو کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1524   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/07/09 - 01 : 07 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2401

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد