شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
پیمانکاران تا پیش از آبان ماه برای دریافت گواهی صلاحیت ایمنی فرصت دارند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : آبان ماه به بعد ، از  فعالیت پیمانکاران فاقد گواهینامه  صلاحیت ایمنی جلوگیری می شود. 

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدرضا صحتی در نشست با پیمانکاران یزدی با تاکید بر داشتن گواهینامه صلاحیت ایمنی ، یادآور شد : شرایط مناسبی با همکاری دفتر برنامه ریزی نیروی انسانی و آموزش برای دریافت گواهینامه صلاحیت ایمنی ویژه   پیمانکارانی که موفق به حضور در دوره ها را پیدا نکرده اند ، فراهم شده است.

این مسئول ذکر کرد: افرادی که دوره های آموزشی را گذرانده اما گواهینامه صلاحیت را دریافت نکرده اند ، با تایید آموزش در زمان اعلام شده می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.

وی افزود: بر اساس آیین نامه ایمنی امور پیمانکاری داشتن صلاحیت حرفه ای و اخذ مدرک ایمنی از وزارت کار و رفاه اجتماعی ، جزء ضرورت هایی است که باید پیمانکاران داشته باشند.

مهندس صحتی تاکید کرد : گذراندن دوره های کمک های اولیه برای کارگران پیمانکاران برای جلوگیری و کاهش حوادث جبران ناپذیرجانی ، امری ضروری است.

وی اظهار کرد: امور مهندسی برای شفاف سازی تعهدات متقابل متقاضیان و پیمانکاران و جلوگیری از اختلاف ، قرارداد پروژه های آزاد را در دستورکار خود قرار داده است.

این مسئول در صنعت برق تصریح کرد : شناخت شاخص های ارزیابی پیمانکاران و شفاف سازی محورهای ارزیابی برای انان ،باعث افزایش همکاری در بهبود فرآیندها و ارتقا رضایت ذینفعان خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد بر هماهنگی بیشتر پیمانکاران با ناظرین و طراحان با برگزاری نشست های هم اندیشی مستمر تاکید کرد.

 

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1525   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/07/10 - 47 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2402

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد