شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تاکید مدیرعامل بر حفظ پایداری شبکه ها در پاییز و برنامه ریزی برای پیک بار سال آینده

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد: مدیریت های برق برای پایداری شبکه در بارش های پاییزی  ، برنامه های مقره شویی را اولویت بندی کرده و با هدف گذاری های درست  ، برنامه ریزی مناسبی برای پیک بار سال آینده داشته باشند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدرضا صحتی در نشست شورای معاونین و مدیران ، ضمن قدردانی از تلاش های مجموعه تحت امر خود در گذر ازپیک بار تابستان و تثبیت جایگاه برتر شرکت در جشنواره شهید رجایی ، افزود: مدیریت های برق با اولویت بندی کردن مناطق آلوده ، برنامه های مقره شویی را به صورت مستمر آغاز کنند و امور پشتیبانی فنی برای این کار آمادگی کامل را داشته باشد.

وی تذکر داد : مدیران ؛ مشکلات و چالش های پیش رو در گذر از پیک بار را تهیه و برای مدیریت بار و پایداری شبکه در تابستان آینده برنامه ریزی کنند.

این مسئول اضافه کرد : تابستان امسال مدیریت اضطراری بار به صورت عادلانه بین مشترکین برق اجرا شد و این موضوع اهمیت پرداختن به فعالیت های حوزه مدیریت مصرف برق از پاییز تا تابستان را دوچندان می کند.

وی با اشاره به پرداخت کامل مطالبات بازنشستگان در سال 96 بر مدیریت هزینه ها تاکید داشت و ضمن اشاره به ششمین مرحله ارزیابی داخلی نظام آراستگی یادآور شد:  نظام آراستگی به عنوان یک اقدام ارزشمند  در سال های اخیر شرکت  پیاده سازی شده و نیازمند بازنگری ،استمرار و  توجه ویژه مدیران و کارکنان  است.

مهندس صحتی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع مهم اخلاق مداری در سازمان اشاره ای کرد و گفت : هماهنگی و هم اندیشی بین مدیران بسیار ضروری است و تضاد احتمالی بین هر یک از کارکنان سازمان با صحبت و مذاکره همراه با رعایت سلسله مراتب اداری قابل برطرف شدن است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد بر داشتن  هدف گذاری های درست و دقیق در کارها ، برنامه ریزی ، استمرار و مدیریت زمان و هزینه در فعالیت ها و توجه به موضوع مهم رضایت مندی مشترکین تاکید کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1526   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/07/11 - 38 : 13 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 3114

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد