شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مانور شبانه سنجش آمادگی اکیپ های عملیاتی با موفقیت اجرا شد

دبیر کمیته بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از برگزاری موفق مانور شبانه  سنجش امادگی اکیپ های عملیاتی در شهرستان یزد خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محسن نگارش به  برگزاری موفق مانور شبانه سنجش امادگی اکیپ های عملیاتی در محدوده بلوار تشریفات به فرودگاه یزد اشاره داشت و گفت: این مانور با هدف تست آماده به کاری گروه های اتفاقات و عملیات بدون اطلاع قبلی و با اعلام موقعیت مکانی محل خرابی برگزار شد.

وی اضافه کرد : آمادگی اکیپ ها عملیاتی و لجستیکی ، مدت زمان انجام کار از لحظه اعلام تا پایان عملیات با توجه به بعد مسافت ، صحت تجهیزات و لوازم ایمنی انفرادی و گروهی در این مانور سنجیده شده است.

نگارش ادامه داد : میزان آمادگی و صحت عملکرد تجهیزات لجستیکی نظیر برج نور و مواردی از این قبیل نیز مورد سنجش قرار گرفت.

وی با اشاره به حضور نیروهای هلال احمر در مانور لحظه صفر شهرستان یزد ، متذکر شد : این مانور با سناریو حمله خصمانه به شبکه توزیع برق و آب به صورت شبانه با نظارت گروه های ارزیابی بحران ، پشتیبانی فنی ، ایمنی و دفتر نظارت بر بهره برداری طراحی شده بود.

نگارش یادآور شد : آموزش کار با برج نور و مولد اضطراری جدید حوزه بحران ، شناسایی محل از طریق  طول و عرض جغرافیایی و برپایی چادرهای امدادی در زمان بحران از دیگر برنامه های این مانور بوده است.  

دبیر کمیته بحران و پدافند غیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد: پس از برگزاری موفق مانور سنجش آمادگی اکیپ های عملیاتی شهرستان یزد و استخراج نقاط قابل بهبود ، مشابه این مانور در نواحی یزد نیز  تا پایان سال برگزار می شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1532   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/07/23 - 04 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2582

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد