شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
آشنایی روحانیون حوزه علمیه خواهران با مفاهیم مدیریت مصرف برق

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، نقش روحانیون در فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق را مهم خواند و بر آموزش مردم در مساجد و محافل دینی تاکید کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدمیرشمس در جمع مبلغان و روحانیون حوزه علمیه خواهران امامزاده سید جعفر یزد ، افزود: بی تفاوت بودن به مصرف برق ، علاوه بر بالا بردن هزینه در تامین سوخت ، باعث هدر رفتن سرمایه های کشور می شود.

وي مديريت مصرف را يكي از اركان اقتصاد مقاومتي برشمرد و گفت : انتقال مفاهيم مديريت مصرف و مصادیق اسراف و صرفه جویی با استفاده از آیات ، روایات و احادیث ، يكي از شيوه هاي كاربردي در آگاه سازي مردم است.

میرشمس  تاکید کرد: بسیاری از کارهای بدون هزینه نظیر استفاده از نور طبیعی روز ، باز و بستن بیش از حد درب یخچال و انتخاب رنگ روشن برای منازل و مکان های عمومی و استفاده سایبان برای کولرهای آبی در کاهش مصرف نقش بسزایی دارد.

وی صرف هزینه برای خرید لامپ های ال ای دی به دلیل بهره مندی از عمربالا و میزان شدت نور بر اساس هر کیلووات مصرف را منطقی برشمرد.

 او اظهار داشت: مزیت این نوع لامپ ها فراتر از لامپ های کم مصرف ومهتابی است و استفاده از آن در مصارف روشنایی منجر به کاهش قابل ملاحظه هزینه برق خواهد شد.

مدیردفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان یزد صرف هزینه برای خرید لامپ های ال ای دی به دلیل بهره مندی از عمربالا و میزان شدت نور بر اساس هر کیلووات مصرف را منطقی برشمرد و اظهار داشت: مزیت این نوع لامپ ها فراتر از لامپ های کم مصرف ومهتابی است و استفاده از آن در مصارف روشنایی منجر به کاهش قابل ملاحظه هزینه برق خواهد شد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1543   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/08/12 - 19 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1684

نظر شما در مورد این مطلب

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد