شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
سهولت و دقت در صورت وضعیت پیمانکاران با ارتقاء نرم افزار سرویس و نگهداری

کارشناس مطالعات فنی و برنامه ریزی بهبود بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از امکان ثبت مستقیم صورت وضعیت پیمانکاران از خروجی نرم افزار سرویس و نگهداری تا پایان دی ماه خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، دکتر فاطمه فتاحی با اشاره به اینکه لینک نرم افزار سرویس و نگهداری با نرم افزار کنترل پروژه ، پیش تر برقرار شده و امکان ثبت مستقیم صورت وضعیت پیمانکار از خروجی نرم افزار فراهم خواهد شد ، افزود:نشست های مختلفی با امور مالی برای ایجاد فرآیند ثبت مستقیم آن اجرایی شده و توسط وب سرویس ارائه شده و همکاری مشاور نرم افزار تا پایان دی ماه این قابلیت ایجاد می شود.

وی با بیان اینکه روند ثبت پروژه ها بر اساس روند فعلی بهره برداری در استان یزد پیاده سازی شده ، اظهار کرد: نحوه تعریف پروژه ها بر اساس فیدر و نوع عیب ، مشخص و شیوه ثبت آن به کاربران آموزش داده شد.

فتاحی یادآور شد : نرم افزار سرویس و نگهداری به عنوان جایگزین برای ثبت بازدیدهای میدانی و ثبت کاغذی اطلاعات  بهره برداران طراحی شده که به کمک آن امکان ثبت مکانیزه عیوب و بایگانی الکترونیکی وجود دارد.

وی سهولت و دقت در تهیه صورت وضعیت ها را از مزیت های امکان جدید این نرم افزار بیان کرد و گفت : داشتن بانک اطلاعاتی از معایب برداشت شده و تهیه گزارش های بهره برداری از دیگر مزیت های این نرم افزار به شمار می رود.

کارشناس مطالعات فنی و برنامه ریزی بهبود بهره برداری این شرکت ، سرعت بخشیدن به فرآیندهای حوزه بهره برداری ، سهولت در ارزیابی ها و کمک در تصمیم گیری های مهم بهره برداران از مهم ترین دستاوردهای کار با این نرم افزار بوده است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1571   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/03 - 06 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 425

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد