شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
نمایش خودروهای امدادی بحران شرکت توزیع نیروی برق در امامزاده جعفر یزد

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: یکی از موثرترین عوامل در پیشگیری و کاهش اثرات بلایای طبیعی ، افزایش سطح آگاهی و آموزش عموم افراد جامعه است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدحسین شریعتی نسب در نمایشگاه تجهیزات بحران و خودروهای امدادی  که به مناسبت پنجم دی ماه ، سالروز زلزله بم و هفته کاهش اثرات بلایای طبیعی در محوطه بقعه متبرکه امامزاده سید جعفر محمد یزد برگزار شده بود ، آشنایی عموم شهروندان با ماشین آلات امدادرسان و عملیاتی در مواجهه با حوادث و بلایا را از اهداف برگزاری نمایشگاه خواند و گفت : آموزش احاد مختلف مردم برای رویارویی با حوادث طبیعی موضوع بسیار مهمی است که این شرکت با همکاری حوزه بحران در بخش درون سازمانی و برون سازی در دستورکار دارد.

وی تهیه تجهیزات مهم بحران نظیر برج نور ، مولد برق اضطراری ، موتور چهار چرخ قدرتمند ، انواع بالابرهای سبک و سنگین و خودروی بحران به عنوان مرکز فرماندهی عملیات اضطراری را از فعالیت های پنج سال اخیر این شرکت برای توانمندسازی حوزه بحران برق نام برد.

معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اضافه کرد : تجهیز استان یزد به عنوان معین استان کرمان و معین منطقه 14 تهران بزرگ و قرار گرفتن در مرکز جغرافیایی ایران برای حضور در شرایط بحران از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مهندس محسن نگارش ، مدیر بحران و پدافند غیرعامل این شرکت در سخنانی با بیان به اینکه یکی از موثرترین عوامل در پیشگیری و کاهش اثرات و حوادث و سوانح و همچنین نحوه مقابله با مخاطرات، افزایش سطح آگاهی و آموزش عموم افراد جامعه است، گفت: آموزش آحاد افراد جامعه مي‌تواند آمادگي مردم را در پيشگيري و مقابله با اثرات حوادث و بلاياي طبيعي افزايش داده و از تلفات احتمالي بيشتر نيز جلوگيري کند.

وی ضمن تاکید بر افزایش آموزشهای همگانی عنوان کرد: آموزش همگانی مردم در کاهش اثرات بلایای طبیعی نقش بسزایی دارد و بهترین راه در این امر آموزش در سطح خانواده ها است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1572   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/08 - 52 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 171

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد