شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مانور زلزله وتخليه اضطراري در شركت توزيع نيروي برق با موفقيت اجرا شد

با مشاركت حوزه بحران ،  پایگاه بسیج شهید بهشتی و سازمان جمعيت هلال احمر ، مانور زلزله وتخليه اضطراري در شركت توزيع نيروي برق استان يزد با موفقيت اجرا شد.

به گزارش دفتر روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد مهندس محسن نگارش ، مدیر بحران و پدافند غیر عامل  هدف از برگزاري اين مانور را ارتقاء سطح آگاهي كاركنان در زمان وقوع حوادث غيرمترقبه عنوان كرد وافزود: برگزاري اين مانور، امكان شناسايي نقاط قوت  و قابل بهبود در رويارويي با حوادث را فراهم كرد.

 وي با تاكيد بر به روز رساني آموزه هاي امداد ونجات در سطح شركت ، يادآور شد: فرصت ايجاد شده  سطح آگاهي كاركنان سازمان را براي پيشگيري از آسيب هاي جبران ناپذير در حوادث ارتقاء مي بخشد.

نگارش به پيامدها و آسيب هاي احتمالي حوادث فردي وگروهي اشاره داشت و گفت :آموزش ناكافي از يك سو و نداشتن تجربه لازم در مواجه با حوادث از سوي ديگر ، تاثير غيرقابل جبران و دراز مدتي را در زندگي شخصي و اجتماعي افراد برجاي خواهد گذاشت.

 مهندس سید حجت اله رضوی نسب ، فرمانده پایگاه بسیج ، مهندسي بحران و مديريت حوادث را ضروري برشمرد و افزود: پایگاه بسیج برنامه هاي آموزشي مدون و مداوم در حوزه مديريت بحران و برخورد با حوادث را طراحي و در دستوركار قرار داده است.

فرهاد انتظاری ، مسئول گروه هلال احمر نيز در سخناني با موافقيت ارزيابي كردن اين مانور، سناريو نويسي مناسب و همكاري كاركنان سازمان را در تحقق اهداف آموزشي مانور زلزله مهم برشمرد و تاکید کرد: جدی گرفتن بحث زلزله و امکان وقوع آن در هر لحظه و زمان ، آموزش در سطح خانواده ها و تمرین مستمر می تواند در صورت وقوع آن موثر باشد.

شایان ذکر است سناريو مانور با اطلاع رساني از طريق آژيرخطر يا وسايل هشدار دهنده خبري آغاز و پس از پناه گيري و استقرار در محيط امن اتاق هاي اداري ، عمليات تخليه اضطراري با هماهنگي نفرات امدادگر آموزش ديده انجام شد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1575   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/12 - 53 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 3168

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد