شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
نمایشگاه کامیتکس ، فرصتی مناسب برای ارائه خدمات مطلوب به مردم

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از حضور فعال و پاسخگوی مسئولین این شرکت در  سيزدهمين نمايشگاه فناوري اطلاعات و ارتباطات(كاميتكس) در استان خبر داد و اين رويداد را فرصتي موثر برای معرفي خدمات الكترونيك برق به مردم دانست.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، سيزدهمين نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات (کامیتکس) استان یزد در  تاريخ 12 لغايت 16 دي ماه و با نگاه كاهش هزينه‌ها و افزایش مشارکت فعال بخش‌های دولتی و عمومی غیردولتی برپا شده است.

مهندس آرش نواب جریان حاشیه  بازدید استاندار ، معاونین استانداری و مسئولین ارشد استان با اشاره به گسترده شدن فعالیت های برق با توسعه فناوری اطلاعات کاربردی سازی آن ، افزود: در حال حاضر کلیه خدمات پس از فروش مشترکین بدون هیچ هزینه ای با حضور کارشناسان واحدهای فروش و خدمات مشترکین انجام می شود.

وی تبیین عملکرد حوزه فناوری اطلاعات و دیسپاچینگ در سال های اخیر برای افزایش رضایت مندی مشترکین را از دیگر فعالیت ها عنوان کرد و گفت : آگاهي بخشي بیشتر به احاد جامعه از خدمات الکترونیک ،  توسعه كاربردهاي فناوري اطلاعات در صنعت برق، كاهش مراجعات مردمي به مدیریت های برق و صرفه جويي در وقت و هزينه مراجعان از اهداف حضور در این نمایشگاه بوده است.

این مسئول یادآور شد : دفتر مدیریت مصرف برق با همکاری دفتر روابط عمومی ضمن اشاعه فرهنگ صحیح مصرف انرژی برق در خانواده ها با برپایی کارگاه نقاشی ویژه کودکان ، برای شناخت مفاهیم  بهینه سازی مصرف برق به مشترکین مشاوره خواهد داد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، تشریح خدمات الکترونیک از طریق وب سایت و اپلیکیشن همراه برق ، بررسی درخواست های مرتبط با خرید تضمینی برق تجدید پذیر و رسیدگی به شکایات احتمالی مردم با حضور معاونین و مدیران بخش های مختلف را از دیگر فعالیت های انجام گرفته در سيزدهمين نمايشگاه فناوري اطلاعات و ارتباطات بیان کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1577   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/15 - 18 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 3956

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد