شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
بانوان برتر مسابقات سراسری وزارت نیرو در یزد مشخص شدند

مراسم اختتامیه ششمین دوره مسابقات شطرنج و دوازدهمین دوره مسابقات بدمینتون با معرفی بانوان برتر سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، در مسابقات شطرنج که با حضور 21 بازیکن و یک مربی از 8 استان برگزار شده بود، راضیه یوسفی از آب منطقه ای گیلان ، بتول نیرومند از آب و فاضلاب تهران ،سهیلا کرمی و مژگان چهری از برق منطقه ای غرب به ترتیب اول تا سوم شدند.

در مسابقات بدمینتون که با حضور 77  بازیکن از 13 استان برگزار شده بود ، در مسابقات انفرادی ، سیده عظما موسوی از صنعت آب و برق زنجان به عنوان نفر اول ، سعیده فضل الهی  از توسعه منابع آب نیروی ایران به عنوان نفر دوم و مریم مشایخ ملکی از توسعه منابع آب ایران و عاطفه جلالی از برق منطقه ای خوزستان به مقام سوم مشترک رسیدند.

در مسابقات دوبل بدمینتون ، زهرا عشایری و مریم رضایی از منابع آب ایران ، شیوا اکبری و کبری گنج خانی از منابع آب نیروی ایران و وحیده کامجور و شکوفه اشرف عسکری از صنعت آب و برق کرمان با ملیحه چراغعلی و مینا زرقومی از آب و فاضلاب تهران به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در مسابقات تیمی ، توسعه منابع آب نیروی ایران ، اول ، صنعت آب و برق زنجان ، دوم و صنعت آب و برق یزد و خوزستان به صورت مشترک سوم شدند و کاپ اخلاق مسابقات بدمینتون به شرکت آب و فاضلاب مشهد مقدس رسید.

مالک حسین زاده ، دبیر شورای مرکزی وزارت نیرو در این مسابقات مهم ترین منابع هر سازمان را منابع انسانی دانست و گفت : اشاعه و توسعه فرهنگ ورزش همگانی از اهداف وزارت نیرو برای ارتقا سلامت کارکنان است.

وی پرهیز از موازی کاری در امر ورزش ، برگزاری دوره آموزشی مختص محیط اداری و توجه ویژه به ورزش فرزندان همکار را ضروری خواند.

این مسئول فرهنگ سازی مدیریت مصرف با همکاری هیات های ورزشی را مهم دانست و تصریح کرد : اجرای پروژه های صنعت آب و  برق بالاترین استرس را ایجاد می کند و تنها راه رهایی آن ورزش است.

حسین زاده تغییر کاربری انبارها و سالن های مازاد به سالن بحران و ورزش ، توجه بیشتر به امورها و شهرستان ها و داشتن توجه ویژه به نیروهای حراست و نگهبانان سازمان برای پرداختن به ورزش را مورد تاکید قرار داد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1580   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/24 - 51 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 5028

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد