شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تاکید سرپرست شرکت توزیع برق بر رعایت قوانین و شئونات اخلاقی توسط طراحان و ناظرین

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد: طراحان و ناظرین پروژه ها  به تعهدات اخلاقی و رعایت قوانین و مقررات صنعت برق پایبند باشند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در جمع طراحان و ناظرین پروژه ها با اشاره به اینکه نباید ضوابط و قوانین تحت تاثیر روابط قرار گیرد ، جدیت ، پشتکار ، دقت و رعایت شئونات اخلاقی را بسیار مهم خواند و گفت: در کنار این مسائل ، ارتقاء سطح علمی و فنی مهندسان موضوع بسیار مهمی است که باید به آن توجه ویژه داشت.

وی برخورد مناسب ، مدیریت زمان ، داشتن رفتار مهندسی و پرهیز از نگاه تک بعدی را با اهمیت خواند و افزود: طرح های مبتنی بر محاسبات و منطبق با استانداردهای صنعت برق ، ملاک حوزه مهندسی است.

این مسئول در صنعت برق تاکید کرد : توانمندی فنی طراحان و ناظرین باید به گونه ای باشد که بدنه مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد به عنوان مرجع  مناسب حل اختلافات فنی شود.

وی به نقش مهندسان کشور در رسیدن به دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی اشاره ای داشت و تصریح کرد : دغدغه مشکلات رفاهی و امور معیشتی طراحان و ناظرین ، دغدغه مدیر و روسای امور مهندسی است که امیدواریم با سعه صدر برطرف شود.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد متذکر شد : نظارت فنی در حوزه اطلاعات مکانی ، لوازم اندازه گیری و بهره برداری از  فعالیت ها آتی ناظرین پروژه ها خواهد بود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1581   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/10/25 - 14 : 01 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4994

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد