شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، سازمان پیشرو در ارائه خدمات به شهروندان

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، فعالیت ها و اقدامات شاخص در خدمت رسانی به مردم را تشریح کرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در پشت صحنه ضبط برنامه تلویزیونی دستاورد از شبکه استانی ، گفت: در حال حاضر میزان خاموشی به ازای هر مشترک در استان 68 دقیقه به ثبت رسید و این در حالی است که ميانگین کشوری،  880 دقیقه به ازای هر مشترک است .

وی کاهش خاموشی های استان را  ناشی از برنامه ریزی و تلاش گسترده همکاران دانست و این میزان پایداری را متاثر از  استفاده خط گرم در سرویس و نگهداري و اتوماسیون شدن خطوط بیان کرد.

 این مسئول بیان کرد :  نرم افزار همراه برق برای مشاهده اطلاعات صورتحساب و امکان پرداخت آن به همراه دسترسی به  سوابق پرداخت و مصرف  راه اندازی شده است.

مهندس نواب اضافه کرد : در حال حاضر خدمات فروش و پس از فروش برق به صورت غیرحضوری  و به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق در هر زمان و مکانی  قابل استفاده شهروندان یزدی است.

وی انجام بازدید از محل جهت واگذاری انشعاب با استفاده ازبستر GIS و بدون نیاز به  حضور فیزیکی در محل و کاهش زمان واگذاري انشعاب به 3روز را مورد اشاره قرار داد.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد : نتایج نظرسنجی از ذینفعان شرکت بیانگر این مطلب است که میزان رضایت مشترکین در سال گذشته به رقم 86.3 درصد رسیده است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1586   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/11/10 - 25 : 15 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 4681

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد