شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
سهولت در رصد اطلاعات سازمان با بهره گیری از نظام یکپارچه اطلاعات و مدیریت آمار

 

 

 

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : با بهره گیری از نظام یکپارچه اطلاعات و مدیریت آمار ، امکان رصد وضعیت موجود برای مدیران به سهولت امکان پذیر است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در  بازدید دکتر محمد فاتحی ، مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی از  امکانات سیستم MIS  این شرکت ؛  انتقال تجربیات طرفین در حوزه آمار را موثر خواند و گفت : در حال حاضر با بهره گیری از یک نرم افزار آماری قدرتمند ، اتصال پایدار به تمام منابع اطلاعاتی اعم از سیستم جامع مشترکین ، خاموشی ها و مالی و اداری  وجود دارد که می توان به صورت لحظه ای  اطلاعات دقیقی را در اختیار مدیران قرار داد.

وی  به پیاده سازی  95 درصد سیستم آمار ثبتی شرکت توزیع  اشاره کرد و گفت : در حال حاضر فقط آمار تاسیسات و بازار برق به صورت دستی وارد شده که در سال جاری لینک نرم افزار آماری به  GISبرقرار می شود.

 این مسئول در صنعت برق امکان تعریف و مدیریت انواع داشبوردهای آماری ، تحت وب بودن و دسترسی کامل از طریق اینترنت و سهولت در گزارش آماری را از امکانات نرم افزار آماری شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برشمرد.

 

 

 

وی یادآور شد : مدیران سازمانی می توانند عملکرد مجموعه خود را با یک نگاه به داشبورد مدیریت ، وضعیت موجود را رصد و آنالیز کنند.

 

 

 

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اظهار کرد : با بهره گیری از این سیستم و اتصال پایدار به تمام منابع اطلاعاتی شرکت ، آمار و اطلاعات مورد نیاز برای ارزیابی عملکرد دقیق و تصمیم گیری صحیح در اختیار مدیران قرار می گیرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1596   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/12/06 - 54 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2678

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد