شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
طرح پروژه روشنایی تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس یزد به بهره برداری رسید

باحضور معاون عمرانی استاندار ، رییس شورای شهر و مسئولین استانی ، پروژه روشنایی تقاطع غیرهمسطح خلیج فارس با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، پروژه تقاطع غیر همسطح خلیج فارس و افتتاح روشنایی معابر آن همزمان با سالروز ولادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) با حضور شماری از مسئولین استانی به بهره برداری رسید.

مهندس آرش نواب ، سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در حاشیه افتتاح این پروژه بیان کرد : برای تامین روشنایی این تقاطع 4000 متر شبکه روشنایی زمینی ، دو دستگاه ترانسفورماتور 25 کیلوولت آمپر و 130 دستگاه پایه فلزی دکوراتیو نصب شده است.

وی به مشارکت شهرداری در اجرای این طرح اشاره داشت و اضافه کرد :  از 171 چراغ نصب شده در این تقاطع و مسیرهای دسترسی تا پل شهید قهاری برای بهره مندی از کیفیت نور مطلوب در تردد شهری 120دستگاه چراغ ال ای دی 90 وات و 51 دستگاه چراغ 250 وات بخار سدیم اجرا شده است.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد با بیان اینکه 25 درصد سفرها در شب انجام شده و 40 درصد تصادفات در این زمان رخ می دهد ، گفت : تامین روشنایی مطلوب شهر علاوه بر کاهش تصادفات و حوادث منجر به فوت ، در ارتقاء امنیت شهروندان نقش بسزایی دارد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1598   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/12/07 - 29 : 01 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2967

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد