شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
طرح برق یاران کوچک بعد از تعطیلات عید با قوت بیشتر ادامه می یابد

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : طرح برق یاران کوچک تا پیش از عید نوروز ادامه خواهد داشت و سپس بعد از تعطیلات با قوت بیشتری تا پیک بار اجرا می شود.

به گزارش دفتر روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق استان يزد ، مهندس محمد ميرشمس در حاشیه برگزاری طرح برق یاران کوچک در پیش دبستانی سبحان و اسما الحسنی یزد ،  تلفيق مفاهيم آموزشي با شيوه هاي نوين ارتباطي را از دلايل موفقيت این طرح در سنین پیش از دبستان در سال های گذشته  برشمرد و افزود: آموزش مفاهیم میریت مصرف برق با اجراي برنامه شاد، شعر خواني و مسابقه و در قالب طرح برق یاران کوچک از اوایل دی ماه آغاز شده و تا پیش از ایام نوروز ادامه می یابد.

وي اعلام آمادگی مراکز آموزشی پیش دبستانی و گزینش برخی مهدها و مدارس ابتدایی برای اجرای طرح برق یاران کوچک در سطح شهرستان یزد را یاد آور شد و  افزود: در طرح شش ماهه دوم سال که مکمل طرح آموزشی پیش از پیک بار است ؛ پسران و دختران سنین قبل از دبستان با يادگيري اشعار كودكانه ، شيوه هاي مديريت مصرف برق را می آموزند.

مهندس ميرشمس متذكر شد: بيان مراحل تولید ، انتقال و توزیع برق ، معرفي فرآيند توليد برق توسط انرژي خورشيدي ، آشنایی با ساعت اوج مصرف و وسایل برقی پر مصرف ، آشنایی با سامانه فوریتهای برق و مباحث ایمنی به کودکان این سنین آموزش داده می شود.

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مدیریت مصرف را عامل مهم و تاثیر گذار در کاهش آلاینده ها ، حامل های انرژی خواند و ابراز امیدواری کرد با برگزاری این برنامه ها تا پیش از پیک بار ، شاهد کاهش مصرف در ساعات اوج بار باشیم .مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1601   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/12/14 - 42 : 03 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2910

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد