شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
طرح تشدید روشنایی معابر در آستانه نوروز

قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد گفت : طرح تشدید نظارت بر روشنایی معابر و ایمنی پایه چراغ ها از اوایل اسفندماه آغاز شده و تا نیمه فرودین ادامه می یابد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  مهندس امیر ابویی از اجرای طرح نظارت بر روشنایی معابر و ایمنی پایه چراغ ها در استقبال از نوروز 98 در این شهرستان خبرداد و گفت : این طرح از اوایل اسفندماه آغاز شده و تا اواسط فروردین ماه ادامه خواهد داشت.

وی تامین روشنایی اطراف مناطق گردشگري و توریستی ، بهبود بازدهی نور پایه چراغهای بافت تاريخي و سنتي ، تعویض و شستشوی حباب و تنظیم دقیق زمان ساعت های نجومی را از اهداف طرح یاد شده بیان کرد.

مهندس ابویی ، تشدید نظارت و کنترل روشنایی وسط بلواری ، بازدید معابر از محلات قدیمی ،اصلاح و تعویض دریچه های پایه های روشنایی های سطح شهر ، شاخه زنی برای تامین روشنایی مطلوب تر و اصلاح جعبه فیوزها و تاسیسات تابلویی را از دیگر اقدامات سازماندهی شده در امورهای سه گانه برق یزد عنوان کرد

 قائم مقام مدیرعامل در برق شهرستان یزد خطاب به مدیران امورهای سه گانه یزد ، خاطرنشان کرد: مدیران ضمن توجه به موضوع پایداری شبکه در ایام عید ، وصول مطالبات را به عنوان یکی از اولویت ها در برنامه سال جدید موردتوجه قرار دهند.

 

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1603   |  تاریخ ارسال خبر :  1397/12/22 - 15 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2647

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد