شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تاکید مدیرعامل بر برطرف کردن مشکلات شهروندان از مسیر قانونی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد : از مسیر قانونی راه حل رفع مشکلات شهروندان را پیدا کنید و با مردم برخورد مناسب داشته باشید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نخستین نشست شورای معاونین و مدیران در سال رونق تولید با تاکید بر رعایت اخلاق اداری و آراستگی رفتاری مدیران و کارشناسان در مجموعه اداری ، اظهار کرد : مدیران با رعایت نظم و انضباط در محیط اداری ،  الگویی شایسته  برای مجموعه تحت سرپرستی خود باشند.

وی داشتن سلامت اجتماعی و شغلی مدیران را بسیار مهم خواند و گفت : سلامت شغلی بر مبنای رشد شغلی و افزایش کارآیی حرفه ای افراد در پست های سازمانی است که وجود آن باعث رشد سازمان خواهد شد.

این مسئول با اشاره به بارش های کم نظیر در کشور ، غافل نشدن از موضوع مدیریت مصرف را بسیار حائز اهمیت خواند و افزود : برای عبور از پیک بار ، ایجاد ساختار بر مبنای اطلاعات مکانی و داشتن برنامه ریزی لازم مهم و حیاتی است.

وی مستقل شدن و تفیض اختیار مالی به مدیران شهرستان و نواحی برا تسهیل فرآیندها را با اهمیت توصیف کرد و متذکر شد : در حوزه بهره برداری نیز داشتن فرآیند رویت پذیری نیروهای عملیاتی کمک شایانی را برای مدیریت بهتر در اختیار گذاشته و در شرایط بحران نیز برای مرکز کنترل نقش مهمی را خواهد داشت.

مهندس نواب در بخش دوم سخنان خود تشویق کارکنان را منوط به عملکرد قابل قبول با دستاورد مشخص و معقول هر پرسنل بیان کرد و اضافه کاری غیرمعقول  را نمونه بارزی از نابرابری سازمانی دانست.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، رعایت سطح بندی به گزارش های عملکردی ، ارسال پاسخ صریح ، سریع و کامل به مکاتبات اداری از سوی مدیران ، پیگیری ماموریت های ویژه وزارت نیرو و اهتمام به وصول مطالبات را نیز مورد اشاره و تاکید قرار داد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1616   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/01/20 - 43 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2210

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد