شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
فرهنگ سازی دیریت مصرف برق در مساجد ، مهم ترین برنامه بسیج در رمضان

فرمانده پایگاه بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از حضور بسیج به منظور فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق در مساجد در ماه رمضان خبر داد.  

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس سید حجت اله رضوی نسب در نشست اعضای پایگاه بسیج شهید بهشتی با اشاره به اهمیت حضور بسیجیان در اصلاح الگوی مصرف به عنوان یکی از ارکان اقتصاد مقاومتی ، افزود : بسیجیان مدیریت های برق شهرستان و نواحی در یک اقدام برنامه ریزی شده ، بعد از نماز ظهر و عصر در خصوص مفاهیم مدیریت مصرف با مردم صحبت می کنند.

وی افزود : نشست مدیریت مصرف با روحانیون استان در ماه مبارک رمضان و دوره توجیهی بسیجیان برای اگاهسازی مردم در دهه نخست رمضان انجام خواهد شد.

رضوی نسب ، مدیریت عرضه و تقاضا در حوزه برق را بسیار مهم دانست و گفت : امسال با همکاری دفتر مدیریت مصرف برق ، برای آگاهسازی مردم در راهپیمایی روز قدس برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به برگزاری مسابقات فوتبال دستی برادران و خواهران و مسابقه کتابخوانی "سلام ابراهیم " در دهه نخست رمضان ، افزود : برترین های این دو مسابقه ، پس از برگزاری محفل انس با قرآن ولادت امام حسن مجتبی (ع) تجلیل خواهند شد.

فرمانده پایگاه بسیج شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برنامه ویژه گرامیداشت شب های قدر ، سوم خرداد و فتح خرمشهر، مراسم ارتحال امام راحل ، آموزش تغذیه سالم در رمضان باحضور کارشناس طب سنتی و برپایی حلقه های صالحین با یک موضوع مشخص و یک استاد برای یکسال را مورد اشاره قرار داد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1639   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/02/16 - 41 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1540

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد