شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مدیریت بهینه مصرف شهروندان ، ضامن پایداری شبکه های برق در فصول گرم سال

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : با گرم شدن هوا و افزایش مصرف انرژی ، نیازمند مشارکت همه مشترکین در مدیریت بهینه مصرف به خصوص در ساعات اوج بار هستیم.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در مصاحبه رادیویی برنامه نسیم صبح صدای مرکز یزد با اشاره به گرم شدن تدریجی دما و لزوم بهینه سازی مصرف ، افزود : اگر چه میزان تولید نیروگاه های برق آبی به دلیل بارش های خوب امسال در سطح مطلوبی است ، اما رعایت الگوی مصرف و پرهیز از ورود لوازم پر مصرف در ساعات اوج بار را نباید فراموش کرد.

وی با بیان اینکه امسال با مشارکت همه مشترکین استان ، شاهد پایداری شبکه برق در تابستان خواهیم بود ، اضافه کرد : سهم مشارکت صنایع و کشاورزان در برنامه های کاهش پیک بار بیش از سایر مشترکین برق خواهد بود.

این مسئول در پاسخ به سئوال تلفنی یکی از شهروندان در خصوص روشنایی معابر خاطرنشان کرد : میزان مصرف برق شبکه های روشنایی توسط کنتورهای ثبات قابل اندازه گیری است و در سال های اخیر با اصول مهندسی وضعیت یکنواختی نور در معابر اصلی مطلوب است.

وی اشاره کرد : شهروندان در صورت مشاهده معابر خاموش یا تغییر زمان خاموش و روشن شدن لامپ ها در سطح شهر می توانند با سامانه شبانه روزی 121 تماس بگیرند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد در پاسخ به سئوال دیگری در خصوص احداث شبکه برق در مناطق خارج محدوده شهری ، گفت : در حال حاضر توسعه و احداث شبکه در خارج محدوده شهری به عهده متقاضی است اما با اعمال تخفیف در خرید انشعاب این قبیل مشترکین جدید را یاری خواهیم داد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1641   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/02/22 - 33 : 08 قبل از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1119

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد