شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
قبوض کاغذی برق حذف می شود

مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از حذف قبوض کاغذی برق در شش ماهه دوم سال خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدعلی غلامحسینی با اشاره به اینکه هزینه قرائت ، چاپ ، نگهداری و توزیع قبوض پیش از افزایش قیمت کاغذ به ازای هر مشترک بیش از 600 تومان برآورد شده و سال گذشته چهارمیلیون قبض صادر شده است ، افزود : برای کاهش هزینه ها ، حذف قبوض کاغذی برق در استان ، پس از اطلاع رسانی و جمع آوری شماره همراه مشترکین اجرایی می شود.

وی با ذکر اینکه این طرح به صورت سراسری در کشور اجرا می شود ،  اضافه کرد : مشترکین برق با مراجعه به سایت شرکت به آدرس WWW.YED.CO.IR  و نصب نرم افزار همراه برق بر روی گوشی مشترکین می توانند به راحتی قبوض خود را پرداخت کنند.

غلامحسینی ثبت شماره همراه مشترکین در هنگام مراجعه مامور قرائت با تبلت و بارگزاری آن در سیستم جامع خدمات مشترکین را یادآور شد و خاطرنشان کرد : مشترکین یزدی با  اعلام شماره همراه خود به مامورین برق در هنگام مراجعه و یا ارسال پیامک شماره پرونده برق به سامانه پیامکی 30007121 می توانند توزیع برق را در اجرای این طرح یاری نمایند.

وی با بیان اینکه ثبت شماره همراه مشترکین در هنگام مراجعه به امور برای دریافت خدمات امری ضروری است ، اظهار کرد :بزودی  با همکاری شرکت مخابرات ، شیوه دریافت شماره همراه مشترکین از طریق پیامک ارسال می شود.

مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد 60 درصد شماره تلفن همراه مشترکین جمع آوری شده ، خاطرنشان کرد :  پس از دریافت تقریبی شماره همراه 90 درصد از مشترکین، ارسال پیامک تایید شماره همراه و شماره پرونده به صورت مجدد انجام می شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1646   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/02/31 - 00 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 2257

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد