شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
تفاهم نامه همکاری شرکت توزیع برق و ستاد اقامه نماز به امضا رسید

رییس شورای فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : بصیرت افزایی در حوزه نماز و برنامه های مستمر سالانه در این بخش باعث گسترش فرهنگ نماز در جامعه است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ،مهندس آرش نواب در حاشیه نشست امضا تفاهم نامه همکاری با ستاد اقامه نماز استان که به ریاست حجت السلام والمسلمين علي حبيبيان، برگزار شده بود ،  بصیرت افزایی در حوزه نماز و برنامه های مستمر سالانه در این بخش را باعث گسترش فرهنگ نماز در جامعه توصیف و خاطرنشان کرد: این اقدام در سال های اخیر در سطح کارکنان و خانواده ها به صورت مستمر در حال انجام است که توسط شورای فرهنگی و بسیج به صورت برنامه ریزی شده و در سطح گسترده اجرا می شود.

وی توانمندسازی فعالان نماز با برگزاری دوره های آموزشی و استانداردسازی فضای نمازخانه ها را جزء اقدامات سال گذشته شورای فرهنگی بیان کرد و گفت : برگزاری نشست های منظم شورای فرهنگی برای ترویج فرهنگ نماز و نشست های تخصصی فعالان اجرایی نماز در طول سال برگزار می شود.

این مسئول برپایی همیشگی نماز جماعت در مجموعه ستاد و مدیریت های برق ، تجهیز نمازخانه ها و پایش مستمر نماز با بازدیدهای دوره ای ، شناسایی و تحلیل نقاط قوت و ضعف و آسیب شناسی وضعیت نماز با نظرسنجی و نیاز سنجی را از دیگر اقدمات حوزه نماز برشمرد.

وی تبلیغات پیرامونی با موضوع توسعه و ترویج نماز اول وقت  ، برگزاری دوره های آداب و اسرار نماز ویژه کارکنان ، استفاده از تکنولوژی های تبلیغی نوین ، اجرای طرح بوستان نماز فرزندان همکار ، گلگشت خانوادگی با موضوع نماز و اهتمام ویژه به تبلیغات فضای مجازی را نیز مورد اشاره قرار داد.

رییس شورای فرهنگی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : تفاهم نامه مذکور شامل سه راهبرد مهم تمهییدی مدیریتی ، آموزشی و فرهنگی تبلیغی است که باهدف پشتیبانی معنوی و مادی فعالیت های ستاد اقامه نماز در توزیع برق یزد اجرایی می شود.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1647   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/01 - 50 : 15 بعد از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1707

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد