شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
پروژه برق رسانی به شهرک روستایی هامانه به بهره برداری رسید

باحضور نماینده مردم شهرستان اردکان در مجلس شورای اسلامی و شماری از مسئولین استانی،پروژه برق رسانی به شهرک روستایی هامانه به بهره برداری رسید.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ،مهندس آرش نواب در آیین بهره برداری پروژه برق رسانی شهرک روستایی هامانه ،افزود:در این طرح ۲۶۹متر شبکه فشار متوسط،۴۷۵متر شبکه کابل خودنگهدار فشار ضعیف با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۵۰میلیون ریال احداث شده است.

وی اضافه کرد:برای تامین برق شهرک ۵۰واحدی هامانه یک دستگاه ترانسفورماتور به ظرفیت ۱۲۵کیلوولت آمپر نصب شده است.

این مسئول با اشاره به اینکه متوسط خاموشی به ازای هر مشترک در سال شهرستان اردکان ۶۴دقیقه است ،خاطرنشان کرد:این رقم برای استان ۷۸دقیقه و متوسط کشوری ۸۸۰دقیقه است.

وی تلفات شهرستان اردکان را ۷.۳درصد عنوان کرد و گفت :متوسط تلفات شبکه های برق کشور۱۱.۵درصد و برای استان یزد این رقم ۶.۴درصد است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یاداور شد:بیشترین حجم فیزیکی شبکه استان با ۱۴۸۰کیلومتر شبکه فشار متوسط مربوط به شهرستان اردکان و درصد مشترکین صنعتی آن نیز نسبت به سایر شهرستان ها بیشتر است.

شایان ذکر است مدیرعامل در حاشیه افتتاح این پروژه با مردم روستا دیدار وگفتگو کرد و از نزدیک در جریان مشکلات آنان قرار گرفت.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1648   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/04 - 52 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1174

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد