شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
شهرستان اشکذر ، رتبه نخست استان در درصد تلفات و میزان خاموشی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : شهرستان اشکذر به لحاظ درصد تلفات و متوسط میزان خاموشی به ازای هر مشترک در سال در بهترین جایگاه استان قرار دارد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با فرماندار ، شهردار و بخشدار شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه درصد تلفات شبکه های برق این شهرستان 4.4 درصد است ، افزود : این رقم برای استان یزد 6.9 درصد و میانگین کشوری آن 10.3 درصد است که نشان می دهد استفاده بهینه از انرژی در حوزه صنعتی به خوبی در این شهرستان صورت می گیرد.

وی یادآور شد : متوسط میزان خاموشی ازای هر مشترک در سال 34 دقیقه است که این شهرستان را به لحاظ پایین بودن میزان خاموشی در بین سایر نواحی استان شاخص کرده است.

این مسئول با بیان اینکه همه 58 روستای شهرستان اشکذر از نعمت برق برخوردار است، خاطرنشان کرد : شهرستان اشکذر با 20 هزار و 268 مشترک  جزء هفتمین شهرستان از لحاظ تعداد مشترک محسوب می شود.

مهندس نواب با اشاره به اینکه 82 درصد ازکل مصرف این شهرستان در بخش صنعت است ، افزود: برای افزایش رضایت مندی مشترکین صنعتی ، بسیاری از فعالیت های اخیر کار بر روی شبکه به روش خط گرم انجام شده است.

 مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اظهار کرد : 852 کیلومتر شبکه فشار متوسط و  500 کیلومتر شبکه فشار ضعیف با 1228 دستگاه ترانسفورماتور  به ظرفیت 134 هزار کیلووات آمپر در شهرستان اشکذر وجود دارد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1649   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/05 - 39 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1260

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد