شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مدیرعامل : بیشترین میزان مصرف برق بهاباد در بخش کشاورزی است


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : شهرستان هایی نظیر بهاباد که بیشترین میزان مصرف را در بخش کشاورزی دارند  ، می توانند در کاهش پیک بار روز اثرگذار باشند.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار فرماندار شهرستان بهاباد ،   گفت : این شهرستان به لحاظ کشاورزی در جایگاه ویژه ای است و همه چاه های کشاورزی منطقه از برق پایدار برخوردارند.

وی اضافه کرد : به طور متوسط قدرت مصرفی برق هریک از چاه های کشاورزی منطقه 21.6 کیلووات است و این موضوع نقش مشارکت آنان در همکاری برنامه های پیک بار تابستان را دوچندان می کند.

 

این مسئول تعداد پست های برق شهرستان بهاباد را 325 پست به قدرت 24 هزار و 495 کیوولت آمپر اعلام کرد و گفت :پیک بار همزمان با توزیع در شهرستان 8.7 مگاوات است که بخش عمده ای از آن مربوط به مصارف کشاورزی است.

مهندس نواب  به مجموع 615 کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف شهرستان بهاباد اشاره ای داشت و گفت : مقدار متوسط خاموشی به هرمشترک بهابادی در طور سال به ازای هر مشترک 193 دقیقه است که امیدواریم امسال با اتخاذ تمهیدات لازم به میزان متوسط استان یعنی رقم 68 دقیقه نزدیک شود.

وی با بیان اینکه از  9410 مشترک برق شهرستان بهاباد ، 7876 مشترک آن خانگی است ، تاکید کرد : مشارکت مردم به خصوص مشترکین خانگی در کاهش پیک بار  امسال از اهمیت بسزایی برخوردار است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد: شهرستان بهاباد با تبدیل 68 درصد شبکه ها از  سیم  مسی به کابل خودنگهدار  در جایگاه خوبی برخوردار است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1650   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/07 - 45 : 09 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1167

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد