شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
قبوض کاغذی برق در دوره چهارم توزیع حذف می شود

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : قبوض کاغذی چهار شهرستان ابرکوه ، بافق ، بهاباد و خاتم در دوره سوم توزیع و مابقی در دوره چهارم به صورت کامل حذف می شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدجواد جلیلی در نشست بررسی و اطلاع رسانی حذف قبوض کاغذی با اشاره به تاکید شرکت توانیر بر حذف قبوض و همگام بودن با این طرح در سراسر کشور ، افزود : اطلاع رسانی گسترده به صورت توزیع تراکت درب منزل مشترکین ، ارسال پیامک به 770 هزار نفر از مردم استان ، آگاه سازی از طریق روزنامه های کثیرالانتشار و تبلیغات محیطی در حال اجرا است.

وی بیان داشت : شناسه قبض و پرداخت ، شماره پرونده و لینک تصویر قبض الکترونیکی مشترکین در زمان اجرایی شدن طرح به مشترکین برق ارسال خواهد شد.

جلیلی با اشاره به اینکه مامورین توزیع قبض با اجرای طرح از کار برکنار نخواهند شد ، افزود: بخشی از زمان فعالیت مامورین به پیگیری وصول مطالبات و فرهنگ سازی اختصاص خواهد داشت و پیش از آن نیز دوره توجیهی برای مامورین برگزار می شود.

 معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، خاطرنشان کرد : برای سهولت در ارسال شناسه قبض و پرداخت مستاجرین منازل،  امکان ثبت شماره پرونده جدید یا تغییر شماره همراه در زمان تسویه حساب از طریق دفاتر پیشخوان وجود خواهد داشت .

وی اشاره کرد : مشترکین یزدی با  اعلام شماره همراه خود به مامورین برق در هنگام مراجعه و یا ارسال پیامک شماره پرونده برق به سامانه پیامکی 30007121 می توانند توزیع برق را در اجرای این طرح یاری نمایند.

در این نشست محمدعلی غلامحسینی، مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد نیز به تشریح جزییات اجرایی شدن این طرح پرداخت.

شایان ذکر است برگزاری نشست خبری با رسانه های استان ، تهیه موشن گرافی با موضوع حذف قبوض کاغذی ، استفاده از ظرفیت ائمه جماعات ، بهره گیری از مکان های تبلیغی نهادها و روابط عمومی استان و مصاحبه تلویزیونی با مدیران از دیگر برنامه های اطلاع رسانی است که توسط دفتر روابط عمومی انجام می شود.

گفتنی است در این راستا آغاز پویش اجتماعی #نه _به _ قبوض _ کاغذی ؛ جزء برنامه های تبلیغی است که به همراه برنامه های حوزه اطلاع رسانی توسط روابط عمومی اجرایی خواهد شد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1651   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/07 - 29 : 15 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1261

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد