شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
آغاز جدی برنامه های مدیریت پیک بار از هفته سیزدهم سال در یزد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تأکید کرد : کنتورهای هوشمند باقی مانده از طرح فهام تا قبل از شروع پیک بار در سطح استان به صورت جدی و در یک حرکت جهادی نصب شود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست کمیته کاهش پیک بار استان با تأکید بر اولویت صنایع بالای یک مگاوات برای نصب کنتورهای هوشمند طرح فهام ، افزود :  راه اندازی و برقراری ارتباط پایگاه داده آن ها به دیسپاچینگ برای پایش میزان همکاری صنایع در برنامه های مدیریت پیک بار امری بسیار مهم و ضروری است.

وی افزود: دفتر مدیریت مصرف برق ضمن درنظر گرفتن مابه التفاوت سقف تعیین شده و پیک بار برآوردی، حاشیه اطمینان مناسب آن را در برنامه همکاری صنایع بازنگری کرده تا مطابق برنامه ابلاغی 098 توانیر و مشارکت صنایع، از پیک بار بدون اعمال خاموشی گذر کنیم .

این مسئول به پیش بینی دما در بازه زمانی 18 خرداد لغایت 26 شهریورماه اشاره ای داشت و گفت: 20 روز با حداکثر دمای 40 درجه و 25 روز دمای بالای 40 درجه در استان را تجربه خواهیم کرد که افزایش قابل توجه نیاز مصرف برق و پیک بار دور از انتظار نیست.

مهندس نواب با اشاره به پیش بینی نیاز مصرف و افزایش بار  در 85 روز کاری پیش روی صنعت برق ، اظهار کرد : در افزون بر نیمی از روزهای بازه خرداد تا شهریورماه ، شاهد افزایش بالای 10 درصدی پیک بار نسبت به سال گذشته  خواهیم بود.

این مسئول تاکید کرد : هماهنگی مجدد با خانه صنعت و معدن استان ، شرکت شهرک های صنعتی و استانداری در خصوص طرح 098 و مدیریت پیک بار و  همچنین نهایی کردن تفاهم نامه های همکاری با صنایع به کمک مدیران مدیریت های برق باید در اسرع وقت صورت گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد برگزاری نشست های مستمر و هفتگی کاهش پیک ، رصد پیک بار به صورت لحظه ای و مراقبت از افزایش میزان سقف پیک بار اعلام شده را از برنامه هایی مهم در مدیریت بار شبکه بیان کرد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1652   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/08 - 07 : 15 بعد از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1189

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد