شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
صنایع استان با توزیع نیروی برق در کاهش پیک بار همکاری می کنند

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از انعقاد تفاهم نامه همکاری مدیریت پیک بار مشترکین صنعتی در این استان خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در دیدار با مدیران صنایع بزرگ استان با اشاره به ضرورت همکاری صنایع برای کاهش پیک بار در تابستان جاری ، افزود : همکاری صنایع در طرح مولدهای خود تامین ، ذخیره عملیاتی ، طرح تعمیرات و تعطیلات در امسال می تواند در پایدار نگهداشتن شبکه ها کمک شایانی نماید.

وی اضافه کرد : کاهش درصدی از بار در ساعات 12 تا 17 بازه زمانی 15 خرداد تا 15 شهریورماه ، جابجایی ساعات کار مجموعه تولیدی به صورت تک شیفت از 5 صبح تا 13 و یا جابجایی دو روز پایانی هفته با دو روز میانی از مفاد این تفاهم نامه ها است.

این مسئول تامین برق پایدار در ایام گرم در صورت کمبود تولید در شبکه ، پایش و مانیتورینگ بار لحظه ای مجموعه ها و اختصاص پادالش همکاری برای ماهش بار 4 ساعت طبق ضوابط اجرایی برنامه پاسخگویی بار را از تعهدات توزیع برق برشمرد .

وی یادآور شد : فراهم کردن امکان برگزاری سمینار آموزشی در صورت نیاز مدیران انرژی شرکت ها و بهره گیری از خدمات مشاوره تخصصی در امر بهینه سازی شبکه  از دیگر تعهدات واحدهای صنعتی خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد کاهش خاموشی های با برنامه را یادآور شد و افزود: 70 درصد برق مصرفی استان در بخش صنعت مصرف می شود و این نقش صنایع در مدیریت بار را دوچندان می کند.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1653   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/08 - 08 : 15 بعد از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1466

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد