شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
مدیرعامل تاکید کرد : با صنایع استان ارتباط موثر داشته باشید

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تاکید کرد: برای کاهش پیک بار استان ، چاره ای جزء برقراری ارتباط موثر با صنایع و جلب مشارکت آنان در این حوزه نیست.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست کمیته کنترل و کاهش پیک بار با اشاره به اینکه میزان پیک بار تکلیفی استان نباید از 18 خرداد به بعد  از رقم 797 مگاوات فراتر رود ، افزود: ارتباط موثر با صنایع و جلب مشارکت آنان برای انعقاد تفاهم نامه طرح های کاهش پیک ، یک ضرورت انکار ناپذیر است.

وی تاکید کرد : کلیه مدیران مدیریت های شهرستان و نواحی برای کنترل فرآیند عقد قرارداد با صنایع و اطلاع رسانی منظم آن باید وارد عمل شوند.

این مسئول جدی گرفتن موضوع کاهش پیک بار و همکاری تنگاتنگ با امور دیسپاچینگ را بسیارمهم خواند و اظهار کرد : تا زمانی که دغدغه تامین برق پایدار در فصل گرما وجود دارد ،داشتن احساس مسئولیت و پرداختن جدی به موضوع کاهش بار صنایع توسط مدیران شهرستان و نواحی  نباید کمرنگ شود.

وی استفاده از هرتکنیک و برنامه ای برای کاهش پیک بار به خصوص جلب مشارکت صنایع در برنامه های تابستان را مهم دانست و خاطرنشان کرد : نصب و راه اندازی لوازم اندازه گیری طرح فهام به سرعت در حال انجام است و این موضوع رصد رفتار بار صنایع را سهل تر خواهد کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اذعان کرد : مشارکت کارخانه های با مصرف بالا نظیر کارخانجات فولاد و دیگر مصارف بالای یک مگاوات از یک سو و انعقاد تفاهم نامه با مشترکین کشاورزی در شهرستان ها از سوی دیگر دارای اهیمت فوق العاده ویژه ای است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1654   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/11 - 13 : 15 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 1633

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد