شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
همکاری شرکت توزیع برق و سازمان فرهنگی شهرداری گسترش می یابد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت :تاثیر آموزش شهروندی در حوزه مدیریت مصرف و ایمنی با مشارکت سازمان فرهنگی شهرداری افزایش می یابد.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ،مهندس آرش نواب در دیدار با عباس ملازینلی ، رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری با اشاره به اینکه تبلیغات و اطلاع رسانی نیازمند سازوکار مناسب و یک کار تخصصی است ، افزود : آموزش شهروندی و اطلاع رسانی به مردم از طریق سازمان فرهنگی  بسیار تاثیر گذار بوده و بهره گیری از تخصص کارشناسان این سازمان در ترویج فرهنگ صحیح مصرف اقدامی ارزشمند خواهد بود.

وی مدیریت مصرف برق را به یک موضوع شیرین در کار فرهنگی  تعبیر کرد و گفت : افزایش آگاهی مردم در شیوه صحیح مصرف علاوه بر نفع ملی ، در کاهش هزینه های خانوار موثر است.

این مسئول سرمایه گذاری در ساخت نیروگاه برای تولید کمبود 200 ساعت انرژی در فصل تابستان را نامعقول خواند وافزود : مشارکت همه مشترکین در کاهش مصرف برق از لحاظ اقتصادی برای کشور یک اقدام منطقی و صحیح محسوب می شود.

وی بهره گیری از قابلیت های سازمان فرهنگی نظیر همایش های استانی و درون محله ای ، آموزش شهروندی و تبلیغات محیطی را بسیار اثربخش خواند و گفت : نشر فرهنگ صحیح مصرف برق از یک سو و اگاه سازی مردم در خصوص مباحث ایمنی از سوی دیگر برای خادمین مردم در صنعت برق مهم و حیاتی است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ابراز امیدواری کرد : با همکاری های آتی بین دو سازمان ، شاهد نهادینه شدن فرهنگ مصرف صحیح انرژی و رعایت مباحث ایمنی در برق توسط شهروندان باشیم.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1656   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/27 - 42 : 07 قبل از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 259

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد