شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی :پایداری شبکه برق در استان امری حیاتی است

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی گفت : پایداری شبکه های برق استان یزد به لحاظ سبقت گرفتن میزان تولید به نیاز مصرف استان امری مهم و ضروری است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، دکتر محمدرضا تابش دربازدید از مرکز دیسپاچینگ و فوریت های برق و همچنین آیین تجلیل از خدمات مدیرعامل پیشین و دیدار با مدیرعامل این شرکت ،  افزایش راندمان و بهره وری نیروگاه ها را دارای اهمیت فوق العاده ای خواند و افزود : در استان یزد که میزان تولید نسبت به نیاز مصرف بیشتر است ، پایدار نگهداشتن شبکه ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی دفاع از حقوق استان در حوزه صنعت برق و حفظ جایگاه ممتاز این صنعت شریانی را کار بسیارحساس و مهم خواند و گفت : تخصص و اخلاق ، جزء ضرورت های مهم برای تصدی پست های کلیدی در این صنعت مهم به شمار می رود.

این مسئول با قدردانی از مدیران گذشته صنعت برق در ایجاد زیرساخت مناسب ، خاطرنشان کرد : مردم ما در صحنه های مختلف انقلاب ، جنگ تحمیلی و اقتصادی ، همیشه سربلند بودند و مدیران صنعت برق باید برای جلبرضایت آنان شبانه روز تلاش کنند.

مهندس آرش نواب ، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد نیز در سخنانی میزان تولید استان را 2500 مگاوات اعلام کرد و گفت : با در نظر گرفتن میزان رشد و رونق صنایع در تولید و افزایش مصرف در همه بخش ها بدون مدیریت بارصنایع ، پیش بینی میزان 1700 مگاوات برای مصرف کل استان دور از انتظار نیست.

وی افزود: 84 درصد مصرف کل مشترکین برق استان صنعتی است و این رقم در بخش توزیع حدود 60 درصد است.

این مسئول نرخ خاموشی به ازای هرمشترک در طول سال برای مشترکین یزدی را 70 دقیقه بیان کرد و گفت : متوسط میزان خاموشی به ازای هر مشترک در کل کشور 880 دقیقه است.

وی متوسط  تلفات شبکه برق در کل کشور را 10.2 درصد بیان کرد و اظهار داشت : میزان تلفات شبکه های توزیع در استان برای دو سال قبل  7 درصد و برای سال گذشته عدد 6.1 درصد بوده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد مکانیزه شدن فرآیندها برای افزایش رضایت مردمی را یادآور شد و گفت : توسعه خط گرم با وجود اینکه  به طور متوسط 6  برابر بیشتر برای تعویض یک تیر در خط سرد هزینه دارد ، در دستورکار فعالیت های ما قرار گرفته است.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1659   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/03/30 - 01 : 13 بعد از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 683

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد