شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
همایش مدیریت مصرف برق ویژه بسیجیان ادارات برگزار شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: مدیریت در مصرف برق و عبور از پیک تابستان ، نیازمند همکاری بسیج و ترویج فرهنگ بسیجی است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در جمع بسیجیان ادارات استان با اشاره به اینکه مصرف انرژی کشور نسبت به متوسط جهانی سه برابر بیشتر است ، افزود : با به کارگیری روش های ساده مدیریت مصرف و آموزش آن به مردم ، می‌توانیم مصرف انرژی الکتریکی در کشور را به طور چشمگیری کاهش دهیم .

وی کمک به اقتصاد کشور با ترویج فرهنگ صحیح مصرف را ضروری خواند و گفت : بسیج می تواند با برپایی دوره های آموزشی در دستگاه های دولتی و آگاهی بخشی به عموم مشترکان خانگی، صنعتی و تجاری زمینه ی مصرف بهینه ی برق را فراهم کند.

این مسئول با بیان اینکه بسیج ؛   تشکلی مهم با افرادی متعهد ، سختکوش و از جنس مردم است ،  اذعان کرد : تجارب گذشته نشان داده که اقشار مختلف بسیج در هر عرصه ای که ورود نمایند ، موجب تعالی و سرافرازی در آن عرصه می شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اضافه کرد : هرساله با صرفه جویی 10 درصدی مصرف برق توسط کل مشترکین برق ، مشکل نیاز مصرف در ساعات پیک مصرف برطرف می شود.

در همایش مدیریت مصرف برق ویژه بسیجیان ادارات استان ، مهندس محمدمیرشمس ، مدیر دفتر مدیریت مصرف برق مطالبی را در خصوص مصرف بهینه برق بیان کرد و تفاهم نامه همکاری میان بسیج اداری استان و شرکت توزیع برق به امضا رسید.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1660   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/04/03 - 19 : 12 بعد از ظهر
گروه خبری: فرهنگی ، ورزشی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 485

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد