شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
نظارت عالیه HSE با حضور کارشناسان شرکت توانیر در یزد آغاز شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : پیاده سازی سیستم HSE به عنوان یک استراژی مهم در صنعت برق ، جرء اولویت های ما در استان به شمار می رود.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در آیین آغازین ارزیابی عملکرد حوزه ایمنی با اشاره به اتوماسیون تجهیزات و مانیتورینگ آن در دیسپاچینگ ، افزود : پیاده سازی سیستم HSE-MS  و به روز رسانی سیستم مدیریت یکپارچه IMS از اقداماتی است که در سال های اخیر انجام شده و در حال اجرا است.

وی آموزش ایمنی افزون بر  200 نفر برقکار، جاری سازی نرم افزار جامع ایمنی در  تمامی واحدها، بازدید اولیه و حین کار از گروه های اجرایی و بسیاری از اقدامات از این قبیل را جزء فعالیت های حوزه ایمنی برشمرد.

این مسئول یادآور شد : عملکرد ایمنی مدیریت های برق به صورت مستمر مورد پایش و ارزیابی قرار می گیرد و سالانه چندین طرح نظارت نامحسوس از اکیپ های عملیاتی توسط حوزه ایمنی در استان اجرا می شود.

وی فرهنگ سازی ایمنی در بین شهروندان به موازات فعالیت های حوزه مدیریت مصرف برق را از اقدامات شاخص بیان کرد و گفت : سالانه فعالیت های گسترده ای در سطح مدارس استان برای فرهنگ سازی ایمنی انجام می شود.

مهندس نواب اضافه کرد : برنامه های فرهنگ سازی بخش شهروندی به صورت گسترده برای ایام نوروز ، آذین بندی جشن های شعبانیه و عزاداری های ماه محرم قوت بیشتری می گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، اندازه گیری عوامل زیان آور محیط کار و آلاینده های زیست محیطی  و شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک را نمونه از اقدامات حوزه ایمنی در بخش درون سازمانی بیان کرد.

 مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1663   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/04/10 - 13 : 13 بعد از ظهر
گروه خبری: اخبار برگزیده   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 427

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد