شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
دوره تخصصی مدیریت انرژی در بخش صنعت برگزار شد

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت :  افزایش 1.5 درجه ای دما در استان یزد نسبت به سال قبل به طور متوسط 9 درصد به مصرف پیک بار افزوده است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدمیرشمس در دوره تخصصی مدیریت انرژی برای بهره برداری از دیزل ژنراتورها در جمع مدیران انرژی صنایع  ، اظهار داشت: صنایع استان با مشارکت در طرح های کاهش پیک بار در سال های گذشته تاثیر گذار بوده و امسال همکاری 1425 واحدهای صنعتی استان باعث شده تا حدودی از شرایط سخت تابستان گذر کنیم و هیچ خاموشی به مشترکین وارد نشود.

وی با اشاره به اینکه مصرف برق صنعتی در استان یزد بیش از سایر مصارف است،  اظهار داشت: میزان مصرف برق در کشور 34 درصد و در بخش توزیع استان یزد 53 درصد را شامل می‌شود، این در حالی است که در کشور میانگین میزان مصرف برق خانگی 31 و در استان یزد 21 درصد است.

میرشمس با بیان اینکه پیک بار استان در بخش توزیع با همکاری صنایع در ساعات پیک ،  رقم 929 مگاوات به ثبت رسیده  بیان کرد: به طور متوسط پنج درصد به گرمای هواتابستان نسبت به سال قبل افزوده شده و این موضوع نیاز به تداوم کار سیستم های سرمایشی در مدار را بیشتر کرده است.

وی با اشاره به اینکه  1780 مشترک کشاورزی ، 325 مشترک تجاری و 561 مشترک اداری با شرکت توزیع همکاری کرده اند ،  خاطرنشان کرد: همکاری همه مشترکین تا اواسط شهریورماه و کاهش دما برای استمرار انرژی الکتریکی امری ضروری است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  با بیان اینکه انتخاب ژانراتور برای بیمارستان ها ،  مراکز صنعتی و دیگر مراکز حیاتی و حساس مهم است ، خاطرنشان کرد : انتخاب یک دیزل ژنراتور مناسب با در نظر گرفتن دمای کار محیط و رطوبت نسبی بسیار حائز اهمیت و باید به گونه ای نصب شود تا ضمن مهار مناسب دود و تولید صدا ،پیش بینی امکان جابجایی یا حمل و نقل آن نیز شده باشد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1680   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/05/12 - 19 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 88

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد