شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
دوره تخصصی مدیریت انرژی در بخش صنعت برگزار شد

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت :  افزایش 1.5 درجه ای دما در استان یزد نسبت به سال قبل به طور متوسط 9 درصد به مصرف پیک بار افزوده است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس محمدمیرشمس در دوره تخصصی مدیریت انرژی برای بهره برداری از دیزل ژنراتورها در جمع مدیران انرژی صنایع  ، اظهار داشت: صنایع استان با مشارکت در طرح های کاهش پیک بار در سال های گذشته تاثیر گذار بوده و امسال همکاری 1425 واحدهای صنعتی استان باعث شده تا حدودی از شرایط سخت تابستان گذر کنیم و هیچ خاموشی به مشترکین وارد نشود.

وی با اشاره به اینکه مصرف برق صنعتی در استان یزد بیش از سایر مصارف است،  اظهار داشت: میزان مصرف برق در کشور 34 درصد و در بخش توزیع استان یزد 53 درصد را شامل می‌شود، این در حالی است که در کشور میانگین میزان مصرف برق خانگی 31 و در استان یزد 21 درصد است.

میرشمس با بیان اینکه پیک بار استان در بخش توزیع با همکاری صنایع در ساعات پیک ،  رقم 929 مگاوات به ثبت رسیده  بیان کرد: به طور متوسط پنج درصد به گرمای هواتابستان نسبت به سال قبل افزوده شده و این موضوع نیاز به تداوم کار سیستم های سرمایشی در مدار را بیشتر کرده است.

وی با اشاره به اینکه  1780 مشترک کشاورزی ، 325 مشترک تجاری و 561 مشترک اداری با شرکت توزیع همکاری کرده اند ،  خاطرنشان کرد: همکاری همه مشترکین تا اواسط شهریورماه و کاهش دما برای استمرار انرژی الکتریکی امری ضروری است.

مدیر دفتر مدیریت مصرف برق شرکت توزیع نیروی برق استان یزد  با بیان اینکه انتخاب ژانراتور برای بیمارستان ها ،  مراکز صنعتی و دیگر مراکز حیاتی و حساس مهم است ، خاطرنشان کرد : انتخاب یک دیزل ژنراتور مناسب با در نظر گرفتن دمای کار محیط و رطوبت نسبی بسیار حائز اهمیت و باید به گونه ای نصب شود تا ضمن مهار مناسب دود و تولید صدا ،پیش بینی امکان جابجایی یا حمل و نقل آن نیز شده باشد.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1680   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/05/12 - 19 : 10 قبل از ظهر
گروه خبری: مدیریت مصرف   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 376

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد