شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
انتخاب قالب گرافیکی

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

+ 12px -
افزون بر 3600 تفاهم نامه همکاری برای مدیریت پیک بار در استان یزدمنعقد شد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت : برای مدیریت پیک بار افزون بر 3600 تفاهم نامه همکاری با مشترکین استان منعقد شد که 37 درصد آن مربوط به بخش صنعتی است.

به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد ، مهندس آرش نواب در نشست ویدئوکنفرانسی با شرکت توانیر با اشاره به اینکه میزان پیک بار بخش توزیع 929 مگاوات تا این لحظه به ثبت رسیده ، افزود: 1700 تفاهم نامه همکاری با بخش کشاورزی برای همکاری در پیک بار منعقد شده و 562 تفاهم نامه دیگر نیز در بخش اداری ، تجاری و ایستگاه های CNG به امضا رسیده است.

وی اضافه کرد : 5800 کنتور طرح فهام برای رصد بار مشترکین بالای یک مگاوات در استان نصب شده که این رقم قبل از شروع پیک بار 620 دستگاه بوده است.

این مسئول به ایجاد مرکز پایش بار به صورت لحظه ای در دیسپاچینگ اشاره داشت و گفت : مدیریت بار های کشاورزی از راه دور و مانیتورینگ لحظه ای بار مشترکین دیماندی بالای 500 کیلووات در این مرکز به خوبی صورت گرفته است.

وی به انجام موفق دو مانور کاهش پیک بار در ماه های خرداد و تیر نیز اشاره ای داشت و کاهش افزون بر 85 مگاواتی بار نسبت به ساعات قبل از مانور را متذکر شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد تشکیل گروه مجازی مدیریت لحظه ای پیک بار برای اطلاع رسانی مطلوب به مردم را از دیگر اقدامات خواند و خاطرنشان کرد : سهمیه بندی میزان کاهش بار به تفکیک هر شهرستان و اختصاص یک روز به هر مشترک در هفته مدیریت مصرف برق برای فرهنگ سازی مطلوب تر با توجه به افزایش دمای استان به فراتر از 45 درجه سانتیگراد  و ضرورت مدیریت بار به عنوان فعالیت های کاهش پیک بار برنامه ریزی شده که با موفقیت در حال اجرا است.مرجع خبر : دفتر روابط عمومی  |  کد خبر : 1681   |  تاریخ ارسال خبر :  1398/05/13 - 19 : 11 قبل از ظهر
گروه خبری: عمومی   |  تعداد بازدیدکنندگان خبر: 840

نظر شما در مورد این مطلب


شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد
شرکت توزیع نیروی برق استان یزد